Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Beyerdynamic Phonum Telekonferans Haberleşme Sistemi
Beyerdynamic Phonum Telekonferans Haberleşme Sistemi
16.02.2018 10:10

Beyerdynamic modern toplantılar ve telekonferanslar için Phonum akıllı ses çözümünü sunuyor. Küçük boyutlu, portatif, pille çalışan ahizesiz telefon, mümkün olan en iyi ses reprodüksiyonu için sesi aşağı doğru veren (downfire) hoparlör, ve konuşulan sözlere dikkati çekmek için beyerdynamic Voice Compass teknolojisine sahip. Phonum ses iletiminin kalitesini ve haberleşmenin etkinliğini yükseltiyor.

Toplantı salonlarında spontane toplantılar

Günümüzde toplantılar geçmiştekinden farklı. Modern iş dünyasının hızlı ilerleyen ritminde planlama tartışmalarının açıklığa kavuşturulması ihtiyacı çoğunlukla pek önceden bildirilmeden, hazırlıksız ve çabuk gelişiyor. Beyerdynamic Phontum tam da bu durumlar için bir çözüm sunuyor. Bu ahizesiz telefon (speakerphone) her türlü oda veya salonda hızla ve kolayca kurulup Bluetooth veya USB yoluyla bir akıllı telefona veya bilgisayara kolayca bağlanabiliyor. Böylece toplantılar büyük konferans salonları ve karmaşık, sabit haberleşme sistemleri gerekmeden, hızla, yaratıcı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Aşağı yöne ses veren hoparlör

Bir toplantı tüm katılımcılar birbirini iyi duyarsa başarılı olabilir. Phonum’un sesi aşağı doğru veren hoparlörü sesi tüm masa yüzeyine yayıyor, böylece tüm odaya en iyi şekilde dağıtıyor ve toplantıya katılan herkes mükemmel duyuyor. Phonum toplantılar sırasında hiçbir sözcüğün veya fikrin duyulmayıp yok olmasına izin vermiyor.

Voice Compass ile özgürce konulma

Toplantılarda konuşulanların iyi anlaşılması önemli. Üç mikrofon kapsülüyle benzersiz bir tasarım stratejisine sahip Beyerdynamic Phonum, salonda konuşulan sözcükleri en yüksek katlede yakalıyor. Voice Compass teknolojisi konuşulanların mükemmel bir şekilde anlaşılmalarını garantiliyor.

Voice Compass sayesinde Phonum konuşmacının salondaki konumunu belirliyor ve bu kişi üzerinde ses yakalamaya odaklanıyor. Sonuç olarak konuşulan sözcükler mükemmel iletiliyor ve yankı ile ortam gürültüleri engellendiği için akustik olarak sorunlu mekanlarda bile konuşulanlar iyi anlaşılabiliyor. 

Kablosuz kurulum

Toplantı salonlarında geleneksel olarak tipik sabit ve kablolu teknolojiler kullanıldığı için, yer değiştirme söz konusu olduğunda esneklik neredeyse olanaksız. Ancak Phonum her türlü mekanın bir toplantı salonu haline getirilmesine imkan veriyor. Sistem avuç içinden biraz daha büyük olup, salonlar arasında veya yolculukta kolayca taşınabiliyor. Bluetooth bağlantısı sayesinde Phonum akıllı telefonlara, tabletlere ve bilgisayarlara kablosuz bağlanabiliyor. Gerekirse bir USB C kablo da kullanılabiliyor. Bir enerji bağlantısı gerekmiyor bile.

Phonum kendi bütünleşik ve doldurulabilen piliyle çalışıp uzun toplantılara bile rahatlıkla yetecek 15 saat konuşma süresi sunuyor. USB ile çalışırken sistem gücünü doğrudan veri portundan alıyor. Phonum saniyeler içerisinde kurulabildiği için merkezi olmayan ekiplerin hızlı ve verimli görüşmeleri için yepyeni olanaklar getiriyor. 

Beyerdynamic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 288 41 39 numaralı telefondan Nefan’ı arayabilirsiniz.