Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > İsviçre’de RTS Muhabirlerine Panasonic 4K kameralar
İsviçre’de RTS Muhabirlerine Panasonic 4K kameralar
21.02.2018 09:37

Panasonic, İsviçreli yayıncı RTS’ye teknolojisini 4K yeteneğiyle geleceğe hazırlaması için 90 kamera teslim etti. Panasonic önce RTS’ye rakip markaların modelleriyle karşılaştırması için AJ-PX270 Micro P2 sağladı. RTS editör ekibinin saha muhabirleri altı yıldır aynı kameraları kullanıyorlardı, üç yıl önce değiştirilme zamanları geldiğinde RTS ihalelere ilk davetini yaptı.

RTS, 4K teknolojisinin çıkmasıyla daha ileri ve geleceğe uyumlu ürünlere yönelmek istedi. Odak noktasındaki bu kayma ile, ihale süreci yeniden duyuruldu ve test edilen yeni ürünler arasından Panasonic AG-UX180 kaydedicili kamera seçildi. Kamera piyasadaki en geniş 24mm açı, 20x optik zoom ve 1.0 CMOS sensöre sahip.

Panasonic kamerayı kırktan fazla RTS istasyonuna teslim etti. 80 görüntü muhabirinden oluşan ekipler, Fransızca konuşulan İsviçre, Valais, Cenova ve Lozan’da yeni kameraları test ettiler.

Kameralar bir ay boyunca gerçek hayatta çalışma koşullarında denendi. Bir haftalık post prodüksiyon değerlendirmesinde Visuals Sarl’den bir teknik personel ilgili muhabirlere ürünü ayrıntılı olarak anlattı.

AG-UX180 kamera, UX serisinin en üst modeli. Profesyonel teknik özellikleri arasındaki gelişmiş optik görüntü sabitleyici (O.I.S.) ve akıllı AF işlevi, ürünü üst düzey profesyonel uygulamalar için ideal hale getiriyor.

AG-UX180’in kontrolleri arasında yer alan manuel denetim halkaları, kullanıcı butonları ve 3G-SDI/HDMI ve XLR girişleri gibi özel arabirimleri, profesyonel görüntü kayıt uygulamalarının gereksinimlerini karşılamak amacıyla tasarlandı. Klasik bir el HD kamerasıyla aynı düzeyde esneklik ve portatiflik sunan AG-UX180, yüksek kaliteli 4K/HD görüntü yapımları için güçlü bir araç.

Panasonic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0216 425 17 00 numaralı telefondan Başarı’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.