Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Minnesota Public Radio Konsollarını Axia ile Yeniledi
Minnesota Public Radio Konsollarını Axia ile Yeniledi
02.03.2018 17:52

Minnesota Public Radio, The Telos Alliance ile işbirliği yaparak tesisindeki 24 adet Axia Element konsolunu Axia Fusion konsollara yükseltti.

İlk Axia müşterilerinden biri olan Minnesota Public Radio, tüm tesisini Axia Elent konsollarla donatmıştı. Element konsollar radyoda yıllarca kullanıldılar. On yılı aşkın bir sürenin ardından şimdi de MPR stüdyo çapında bir konsol yenileme gerçekleştirdi. MPR Başmühendisi Bill Dahlstrom ile Mühendislik ve Tesisler Yönetmeni Tom Nelson, Element konsolların yerine Axia Fusion konsollarını tercih ettiler ve geniş Livewire ekosisteminin bir parçası olmanın avantajlarına kavuştular.

Dahlstrom şunları söyledi: “Aslında Axia’yı en erken kullananlardan biriyiz. Axia Element konsollarımız on yıldan fazla iyi hizmet verdi. Element’in performansından o kadar etkilendik ki, yine Axia ile değiştirmeye karar verdik. Livewire ekosisteminin bir parçası olmak da işleri kesinlikle kolaylaştırıyor. Aygıtların üzerindeki fiziksel çıkışlarla bağlantı olmadığı için maliyetleri düşürüyor. Diğer üreticilerin de Livewire ekosisteminin parçası olan ürünlerini tercih ediyoruz.

AoIP ile, MPR’nin yaptığı gibi zaman içinde aşamalı yükseltme yapılabiliyor. MPR bir yıl önce en çok kullanılan ana stüdyolardan başladı, ve son stüdyoların yenilenmesini bugünlerde tamamlıyor.

Axia ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.