Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > NBC Olympics Kış Olimpiyatlarında RTS ile Çalıştı
NBC Olympics Kış Olimpiyatlarında RTS ile Çalıştı
30.03.2018 11:30

NBC Sports Group’un bir bölümü olan NBC Olympics, Güney Kore’nin PyeongChang kentinde 9-25 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen 23. Kış Olimpiyatları’nda yayın interkom sistemlerinde RTS’yi tercih etti. 

Konuyla ilgili olarak RTS Küresel Ürün Müdürü Denis Castanet şunları söyledi: “Genel haberleşme bakımından Kış Olimpiyatları’ndan daha karmaşık çok az TV programı veya spor etkinliği vardır. RTS, projemizde NBC Olympics’e geniş kapsamlı ihtiyaçlarımızda çözüm sağladı. PyeongChang  Olimpiyatlarının yayınında tam bir başarı elde etmemizi sağlayan ürünleri ve desteğiyle çalışmaktan çok mutluyuz.

RTS’nin dünyanın en büyük spor etkinliklerini yayınlamakta NBC’nin güvenilir markası olmaktan onur duyuyoruz. NBC ekibiyle uzun süredir devam eden işbirliğimiz en son yeniliklerimiz ve interkom teknolojimiz ile devam ediyor. RTS’nin PyeongChang Olimpiyatları’nda kullanılan OMNEO, RVON, IP bağlantısı, ADAM interkom matrisleri ve interkom panelleri, stüdyoda ve etkinlik yerlerinde yapım personeline uyum içinde çalışarak kesintisiz haberleşme, üstün verimlilik ve esneklik sağladı.

RTS ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi Grup İletişim’i arayabilirsiniz.