Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > TVU Networks TVU Producer Pro Bulut Tabanlı Yapım Çözümü
TVU Networks TVU Producer Pro Bulut Tabanlı Yapım Çözümü
01.06.2018 11:02

TVU Producer Pro günümüzün sosyal medya ve web akış platformları için ileri teknolojiyi kullanarak basit web tabanlı yapım sunuyor.

IP görüntü konularında küresel bir teknoloji ve yenilikçilik lideri TVU Networks, yeni bulut tabanlı TVU Producer Pro görüntü yapım çözümünü piyasaya sürdü. TVU’nun uzaktan yapım çözümleri ailesine en son eklenen TVU Producer Pro sayesinde isteyen herkes pahalı donanım, yazılım ve eğitim gerekmeden profesyonel, çok kameralı canlı görüntü yapımları gerçekleştirebiliyor. 

Basit web tarayıcı tabanlı arayüz kullanılarak istenen her yerden spor, konser, kurumsal sunum gibi canlı etkinlikler ve diğer çok kameralı yapımlar yürütülebiliyor. Bulut tabanlı TVU Producer Pro’da çok kanallı bir IP görüntü anahtarlama cihazı, yazı ve grafik yetenekleri ile aynı anda Facebook Live, YouTube Live, Periscope Producer ve diğer CDN platformlarına çıkış özelliği var. 

Canlı, çok kameralı etkinliklerin yapımları geleneksel olarak pahalı idi. Canlı görüntü yapım donanımı veya yapım hizmetlerinin satın alınması ve kiralanmasının maliyeti, küçük etkinliklerin çok az yayınlanmasına ya da hiç yayınlanmamasına neden oluyordu. TVU Producer Pro pahalı donanım veya kiralık cihaz hizmetlerine yatırım gerektirmeden esnek ve ekonomik bir alternatif sunuyor. Sağladığı yüksek esneklik ve basitlik, hemen her operatörün istediği yerden etkinlik yapabilmesini sağlıyor.

Web tabanlı yapım araçlarındaki zorluklardan biri, internet gecikmesi. İnternet gecikmelerinin tahmin edilemez oluşu, bazı şeyleri yapmayı engelliyor. TVU Producer Pro’nun şu anda patent bekleme aşamasında olan kare hassasiyetinde geçiş teknolojisi bu kısıtlamayı aşarak, web tabanlı arayüzde kare hassasiyetinde ön izlemeler sunuyor ve olayın tam olarak kullanıcının istediği karede olmasını sağlıyor.

TVU Producer Pro’nun çok kullanıcılı çalışması, yapımcıların içerik üretirken birlikte aynı zamanda işbirliği içinde çalışmalarına izin veriyor. Sade WYSIWYG arayüzü tasarımı, profesyonel olmayan kişilerin de yapımlar sırasında grafik ve yazı bindirmelerini kolayca değiştirip düzenleyebilmelerini sağlıyor.

TVU Producer Pro bütün TVU vericiler (TVU Anywhere, TVO One, TVU pack, TVU MLink), IP görüntü kaynakları ve standart IP görüntü akışları (HTTP, RTP, RTSP, UDP) ile çalışıyor. Bir kullanıcı istediği zaman doğrudan TVU Producer Pro arayüzünden altı adede kadar canlı akış ekleyebiliyor. Ayrıca platform, TVU Anywhere uygulamasını indiren isteyen iOS, Android veya MacOS aygıt kullanıcısının saniyeler içerisinde canlı bir görüntü kaynağı olarak eklenebilmesine izin verecek şekilde tasarlandı. 


Ürün TVU Producer Pro Bulut Tabanlı Yapım Çözümü
Marka TVU Networks
Firma Alen Elektronik
Telefon 0212 363 04 04
Web www.alen.com.tr

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.