Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Sachtler flowtech 75 Tripod
Sachtler flowtech 75 Tripod
04.06.2018 11:57

Çok yönlü, hafif flowtech 75 tripodun kurulumu ve ayarlanması kolay ve hızlı. Aşırı koşullarda performans testlerinden geçen flowtech 75, kameramana çok yönlü çalışabilme imkanı veriyor ve iş akışını geliştiriyor. flowtech 75 tripodda hızlı açma fren mekanizmalı iki aşamalı karbon fiber bacaklar, bir orta seviye örümcek, lastik ayaklar var ve 20 kilogram yük taşıyabiliyor.

Sachtler’in ödüllü mühendisleri kameramanlara ileri flowtech 75 tripod teknolojisini sunmak için üstün cihaz tasarım bilimini uyguladılar. 

Hızlı açma fren mekanizması

Tripodun üst kısmında yer alan hızlı açma frenleri, bacakların aynı anda açılıp gereken yüksekliğe ve zeminin yüzeyine göre hızla ayarlanarak, eğilme veya her bacakta ayrı frenleri manuel ayarlama gereğini ortadan kaldırıyor.

Ergonomik karbon fiber bacaklar

Hafif ve taşınması kolay flowtech 75, kameramanın omzunda rahatça duracak biçimde tasarlandı ve manyetik kilitler taşıma sırasında bacakların sabit kalmalarını garantiliyor. Bükülmeye karşı son derece dayanıklı olduğu için, tripod pan hareketleri sırasında dönmüyor. 

Menteşe kilit mekanizması

Tek bir tripod ile son derece alçak ve yüksekten görüntüler çekilebiliyor. flowtech 75’in menteşeli kilidi kameramanlara hem çok alçak, yer seviyesinden hem de oldukça yüksekten görüntü yakalama imkanı veriyor. Bu da çekime bir küçük bacak seti ekleme gereğini etkin biçimde ortadan kaldırıyor. 

Dayanıklı

En zorlu ortamlarda testten geçirilen flowtech 75, çamur, kum ve aşırı sıcaklıklarda kusursuz performans gösteriyor. 30.000 kez kurulum ömrü ve 1,5 milyon kez kelepçe kullanımı, Sachtler ile Vinten’in performans hedeflerini yansıtıyor.


Ürün flowtech 75 Tripod
Marka Sachtler
Firma Linka
Telefon 0212 358 45 20
Web www.linkgroup.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi