Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > AJA DashBoard Destekli openGear Görüntü ve Ses Kartları
AJA DashBoard Destekli openGear Görüntü ve Ses Kartları
06.06.2018 10:35

AJA, uzaktan kumanda ve takip için Ross Video DashBoard yazılımını destekleyen beş yeni openGear uyumlu görüntü ve ses kabin kartını sunuyor. 

AJA OG-3 2RU kasa dahil uyumlu openGear 2RU kasalarda kullanıma yönelik tasarlanan yeni kartlar, AJA Mini-Converter’ların güvenilirlik ve işlevselliğiyle yüksek yoğunluklu openGear mimarisini bir araya getiriyor. Yeni DashBoard yazılımı desteği Windows, MacOS, Linux üzerinde bir yerel ağda veya PC üzerinden kolay ve endüstri standardında yapılandırma, izleme ve denetim sağlıyor. 

Dar alanlarda çalışan AJA müşterileri yüksek yoğunluklu ortamlar için kabin montajlı biçimde popüler Mini-Converter’ların işlevlerini talep etmişlerdi. Artık yeni openGear kartlar ile DashBoard yazılımı güçlü çevrimler, uzaktan yapılandırma ve denetim sağlıyor.

OG-3G-AMA: 3G-SDSI analog ses gömücü ve ayırıcı

Sekiz kanallı analog ses gömücü ve ayırıcı OG-3G-AMA, 1080p 60’a kadar 3G-SDI giriş ve çıkışı destekliyor ve giriş görüntü standardını otomatik olarak tespit edip yapılandırıyor. 3 bacaklı sonlandırıcı blok konektörler, ses girişi veya çıkışı işlevlerini gerçekleştirecek şekilde düzenlenebiliyor. Analog ses düzeyleri ile ses gömme/ayırma seçilebiliyor; gömme ve ayırma 3G-SDI giriş sesini taşımak için kanal çifti temelinde yapılıyor, veya 3 bacaklı sonlandırıcı blok konektörlerden giriş analog sesi gömülüyor.

OG-UDC: 3G-SDI çevirici

10 bit yayın kalitesinde yukarı, aşağı ve karşılıklı çevirici OG-UDC, HD ve SD görüntü çözünürlükleri arasında bir köprü oluşturuyor. Dengeli analog ses çıkışları için iki adet 3 bacaklı sonlandırıcı blok konektörler, HDMI çıkışı, 3G-SDI girişi ve çıkışı sağlıyor. 

OG-4K2HD: 4K/UltraHD-SDI – 3G-SDI aşağı çevirici

OG-4K2HD dört adet 3G-SDI sinyali bir 4K/UltraHD girişi olarak alıp, uygun maliyetli izleme ve çevrim için AJA’nın yüksek kaliteli yazılımını kullanarak aynı anda hem 3G-SDI hem de HDMI çıkışlar üzerinde daha düşük HD çözünürlüğe çeviriyor. Canlı 3G-SDI ve HDMI çıkışlar sette izleme veya canlı yayın için üstün HD görüntüleri kolaylaştırıyor. 4K2HD 50/60fps kare hızlı HFR 4K girişlerin 50/60fps HD çıkışlara çevrilmelerini destekliyor. Yapılandırma seçenekleri, HD ekranlar üzerinde 4K odak kontrolü amaçlı bir 1:1 piksel resim için 4K girişten HD görüntüler çıkartılmasına imkan veriyor. 

OG-Hi5-4K-Plus: 4K/Ultra 3G-SDI – HDMI 2.0 çevirici

4k/UltraHD için 60p’ye kadar HFR destekli OG-Hi5-4K Plus, 3G-SDI – HDMI 2.0 çevrim sunuyor. HDMI 2.0 ekranlarda görüntülenirken profesyonel 4K HFR aygıtlardan aslıyla aynı görüntüler sağlıyor. OG-Hi5-4K-Plus, HDMI v2.0a/CTA-861.3’e uygun HDR malzeme verisi üretiyor. Yeni kart Quad 3G-SDI’dan veya Dual 3G-SDI’dan HDMI 2.0 ekranlara, iki örnekli aralık (2SI) ya da kare bölme (Quadrant) kaynak eşleştirmeyle 4K aygıtlardan kolay izleme sunuyor. 

OG-HA5-4K: HDMI – 4K/Ultra 3G-SDI çevirici

Dört adet 3G-SDI çıkışlı OG-HA5-4K, DSLR, aynasız kameralar, aksiyon kameraları, yarı-profesyonel 4K video kameralarından profesyonel iş akışı bütünleştirme için HDMI görüntüden 4K 3G-SDI’ya yüksek kaliteli çevrim imkanı veriyor.


Ürün DashBoard Destekli openGear Görüntü ve Ses Kartları
Marka AJA
Firma Baran Bilişim
Telefon 0212 343 13 68
Web www.baranbilisim.com.tr

En Çok Görüntülenenler
Dergi