Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wings For Life World Run İzmir Yayını TVU Networks Ekipmanları ile Gerçekleştirildi
Wings For Life World Run İzmir Yayını TVU Networks Ekipmanları ile Gerçekleştirildi
06.06.2018 17:11

Omurilik zedelenmelerini tedavi etme misyonu ile yola çıkan ve 12 ülkede aynı anda start verilen Wings for Life World Run 6 Mayıs’ta İzmir’de koşuldu. Profesyonel sporcular, yeni başlayanlar ve tekerlekli sandalye kullanıcılarının katılımına açık olan etkinlikte bir bitiş çizgisi yok. Koşucuların çıkışından 30 dakika sonra harekete geçen yakalama aracı, yanınızdan geçene kadar yarışta kalmaya çalıştığınız, heyecan verici bir etkinlik.

Etkinliğin İzmir ayağının prodüksiyonunu üstlenen Saran Group markalarından HDProtek, tamamı 4,5G cihazlarının, yakalama aracı ve takip motorsikletlerinden görüntü aktarımı üzerine kurulu etkinliği başarı ile gerçekleştirdi. TVU Networks ürünlerinin kullanıldığı etkinlik, sinyal seviyesinin zorlayıcı olduğu yoğun kalabalıkta ve rotanın baz istasyonlarından çok uzakta olduğu yerlerinde dahi sorunsuz bir şekilde görüntü aktarımına devam etti.

TVU Networks ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 363 04 04 numaralı telefondan Alen Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.