Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Telestream G6 Lightspeed Sunucu
Telestream G6 Lightspeed Sunucu
24.07.2018 12:00

Dijital medya araçları ve iş akışı çözümleri firması Telestream, Vantage akıllı medya işleme için şimdiye dek üretilmiş en yüksek kaliteli ve en hızlı sunucu G6 Lightspeed Server’ı sunuyor. Vantage sistemleri için özel olarak tasarlanan bu yeni sunucu, sadece yazılımdan oluşan iş akışlarından 10 kata kadar sinyal işleme hızı sunarken, önceki kuşak sunuculardan %40 daha az enerji tüketiyor.

G6 Lightspeed sunucu Vantage iş akışlarının daha önce hiç olmadığı kadar medya işlemesini sağlıyor. Daha hızlı ve verimli sunucular, hem son kullanıcılar hem de Telestream müşterileri için daha fazla para tasarrufu, daha az kaynak kullanımı ve daha yüksek kaliteli bir deneyim anlamına geliyor. 

Yüksek çözünürlüklü 4K ve HD içeriklerine mümkün olan en hızlı medya işleme teknolojisi arayan kuruluşlar için G6 Lightspeed Server çift 14 çekirdekli Intel Xeon E5-2690V4 CPU, 128GB RAM, çift Nvidia Pascal GPU, ve bellek genişletmeye imkan veren toplam 10 adet sürücü yuvası içeriyor. G6 Lightspeed, geçtiğimiz NAB fuarında tanıtılan G5 modelinin bir devamı. G5 Lightspeed Server medya işleme gücü ile fiyat arasında bir denge kuruyor ve GPU ile hızlandırılan Vantage iş akışları için mükemmel bir başlangıç seviyesinde çözüm sunuyor.

H.264/265 kodlamanın yanı sıra yeni G6 Lightspeed Server, Vantage iş akışları içerisindeki ölçeklendirme, ayrıştırma, kare hızı çevrimi, hareket vektörü hesaplama ve yeni görüntü kareleri yaratmak veya değiştirmek için bilgi işlem ve analiz gerektiren diğer yoğun hesaplamalı görüntü işlemlerini hızlandırıyor. Görüntü işleme öncesi işlemleri hızlandırmak, hem kod dönüştürme hem de Post Producer otomasyonlu içerik birleştirme için tüm görüntü formatlarının çıkış kalitesini yükseltiyor.

Telestream enerji tüketiminde önemli gelişmelere imza atarken, hem eş zamanlı hem de tek başına işler için kod dönüştürme sürelerini kısaltıyor. Verimli 1 RU kasa içerisindeki G6 Lightspeed Server, kabin rafı yeri, enerji ve soğutma gereksinimlerini azaltırken, yüksek çıkış kapasitesi sunuyor.


Ürün G6 Lightspeed Sunucu
Marka Telestream
Firma Bilgipark
Telefon 0212 283 54 39
Web www.bilgipark.tv