Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Freefly MöVI XL Kamera Hareket Sistemi
Freefly MöVI XL Kamera Hareket Sistemi
06.11.2017 10:00

MöVI Pro dünyanın en büyük kameraları için geliştirilip güçlendirildi ve MöVI XL ortaya çıktı.

Tamamen kablosuz
Güç düzenleyici ve kablolar gerektirmeyen MöVI XL, Freefly denetim ekosistemi (MIMIC, MöVI Controller, Pilot) ve yüksek güçlü Freefly lityum iyon pillerle hem kumanda hem enerji sinyallerini kablosuz alabiliyor.

Üst ve alt montaj
Kullanıcılar Freefly buluşu olan MöVI’yi her yerde ve her türlü kullanıyorlar. MöVI XL bir şeyi değiştirmeden, sadece yuvarlama eksenlerini ters döndürerek aşağı veya yukarı asılı biçimde kullanılabiliyor.

FreeFly ekosistemi
MöVI XL tüm FreeFly ekosistemiyle uyumlu. MIMIC veya MöVI Controller gimbal yönlendirme veya kamera denetimi için kullanılabiliyor.

Hafiflik
Freefly hafif gimballer tasarlamakta uzman. MöVI XL’yi tasarlarken, ALTA’da kullandığı tasarım yaklaşımının aynısını kullandı. Sonuç olarak yüksek performanslı ama abartısız bir gimbal elde etti. MöVI XL ile serbestçe seyahat edilebiliyor, istenen şeyin üzerine monte edilebiliyor ve dünya kalitesinde içerikler hızla ve kolayca çekilebiliyor.

MöVI XL ile seyahat
Film çekmek küresel bir sanat. MöVI XL kolayca taşınabiliyor ve gimbal çalışmalarını basitleştiriyor. Hızla paketlenip kolayca kurulabiliyor. Opsiyonel hızlı çıkarma özelliği, MöVI XL bir jib’den sökülüp arabaya, tripoda, dolly’ye araçsız yerleştirilebiliyor.

MöVI XL ile paylaşım
MöVI XL pan yuva plakasındaki altı adet yivli M6 montaj deliği ve altı adet 3/8inç-16 baştan sona delik, çeşitli koşullarda montaj imkanı veriyor.

Freefly ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.