Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Focusrite Pro MediaCast Distribütörlüğü ile Artık Türkiye'de!
Focusrite Pro MediaCast Distribütörlüğü ile Artık Türkiye'de!
23.10.2018 11:59

İngiltere menşeili profesyonel ses ürünleri üreticisi Focusrite, MediaCast’ı Pro Audio segmenti için bölge distribütörü olarak seçtiğini duyurdu. MediaCast, Focusrite’ın marka portföyüne eklenmesiyle; ses ürün pazarında her zaman lider ve akla gelen ilk çözüm ortağı olmuş bir marka ile çalışmaya başlamada büyük fırsatlar görüyor. 

MediaCast Satış Geliştirme Müdürü Betül Tahincioğlu; “Focusrit ses endüstrisinde bugünün teknolojisini üreten en önemli markalardan biri. Dante protokollü RedNEt sistemi sayesinde IP ağ üzerinden yayıncılık konusundaki tanımını yeniden yazacak. Daha da önemlisi; bu gelişmeler, profesyonel video alanındaki gelişmeler ile paralellik gösteriyor. Bu sayede iş akışları medya teknolojileri alanında oyunun kurallarını değiştiren bir hal alacaktır.

Focusrite’tan Simon Short ise konuyla ilgili olarak “MediaCast ve Focusrite Pro Audio işbirliği konusunda çok heyecanlıyız. MediaCast’in mevcut teknik bilgi hazinesi ve ürün yelpazesinin genişliği sayesinde;  pro kayıt, post prodüksiyon, live audio, canlı yayın ve eğitim alanlarında birlikte çalışmalar yürüteceğiz. Dante tabanlı RedNet sistemi başarıdan başarıya koşarken, “Red” arayüzü ve bir Focusrite klasiği olan ISA Pre-Amp serileri de MediaCast’in portföyüne dahil oldu. Birlikte yapacağımız nice işbirliklerine...” şeklinde görüşlerini belirtti. 

Focusrite ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 222 45 02 numaralı telefondan MediaCast’i arayabilirsiniz.