Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wooden Camera ARRI ALEXA LF 24V Sharkfin Pil Plakası
Wooden Camera ARRI ALEXA LF 24V Sharkfin Pil Plakası
23.10.2018 12:09

V-Mount ARRI ALEXA LF 24V Sharkfin pil plakası, 24 Volt gerektiren ALEXA LF kameraların iki standart gerilimli V-Mount pille çalıştırılmalarını sağlıyor. Önemli özellikleri arasında, piller ve DC giriş arasında çalışırken geçiş yapabilme, en az bir pil takılı iken enerjili kalan dört adet D-tap konektör, akıllı piller kullanıldığında kameraya kalan pil ömrü yüzdesini iletme, iyice sabitleme için gizli allen anahtarıyla aletsiz yerleştirme için düğmeler, ve pil plakası kullanımda değilken koruyucu bir kapak plakası var.  

Çalışırken pil takıp çıkarma

ALEXA LF normal çalışma için yüksek akım gerektirdiğinden, sürekli 10A kapasiteli iki pilin takılı olması gerekiyor. Kamera boşta ve lens motorları hareket etmiyorken, piller birer birer değiştirildiğinde kamera ve aksesuarlarına enerji gitmeye devam ediyor. Blok pille takılı piller arasında çalışırken geçiş de mümkün. 

4 adet D-Tap aksesuar enerjisi

Her güç plakasında çeşitli konumlarda 2 adet D-Tap konektör var. Tek bir pil çıkarıldığında bile tüm D-Tap’ler enerjili kalıyor. Takılı pil yoksa ve kamera sadece blok pille çalışıyorsa, D-tap konektörler çalışmaz.

Kamerada yüzde kapasite gösterimi

Sharkfin modülü SMBUS ve ters SMBUS pilleri okuyup verileri birleştirerek kameraya özet bir bilgi akışı sağlıyor. Bu veri kamera gövdesinin yan tarafındaki kullanıcı arayüzünde görüntüleniyor.

Aletsiz kurulum ve koruyucu kapak

Sistemde kameranın arkasına doğrudan takılan iki yerleştirme noktası ve dört adet M3 kelebek vida var. Alyan anahtarı kurulumu tamamlamak için kullanılabiliyor ve daha sonra kullanmak için plakanın üzerine düzgünce yerleştirilebiliyor. Verilen kapak plakası nakliye sırasında pogo bacaklarını koruyor. 

Wooden Camera ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.