Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Shure PSM 900 ve PSM 1000 İçin Vücut Tipi Alıcılar
Shure PSM 900 ve PSM 1000 İçin Vücut Tipi Alıcılar
23.10.2018 17:40

Shure’un yeni P9RA+ ve P10R+ vücut alıcıları, sırasıyla PSM 900 ve PSM 1000 kablosuz kişisel monitör sistemleriyle çalışıyor. P9RA+ ve P10R+ zengin RF performansı verirken, PSM 900 ile PSM 1000’in üstün ses kalitesini sürdürüyorlar. Canlı performans sanatçıları, yayın yapım uzmanları, ses teknisyenleri ve kiralama ajansı yöneticileri için tasarlanan güncellenmiş PSM alıcıların analog/dijital karma sistemi, fazlalık payını, stereo ayrımı ve sesin aslına sadakatini arttırıyor.

P9RA+ PSM 900 kablosuz sistemle çalışan küçük boyutlu bir stereo vücut tipi paketi olarak üstün ses kalitesi ve yüksek RF sinyal gücüyle her türlü profesyonel ses uygulamalarının gereksinimlerini karşılıyor. Tüm P9RA+ alıcılar orijinal P9T ve P10T vericilerle ve tüm Shure SE Sound Isolating kulaklıklarla uyumlu. Düşük profilli, ikiz anten çeşitlemeli P10R+ vücut tipi alıcısı, PSM 1000 kablosuz sistemiyle çalışıyor. Tüm bant genişliği RF tarama, hassas ön uç RF filtreleme ve otomatik RF kazanç kontrolü gibi üstün özelliklere sahip P10R+, her boyutta profesyonel ses uygulamalarının taleplerini karşılıyor. 

Shure Küresel ürün Müdürü Michael Johns şunları söyledi: “P9RA+ ve P10R+ vücut tipi paketleriyle, müşterilerin geri bildirimlerini sürekli dikkate alıp karşılık verme yönündeki sözümüze uygun olarak, bir dizi güncelleme yaptık. Bunlar arasındaki gelişmeler RF mühendislerine günlük iş akışı zorluklarını ses kalitesinden ödün vermeden yönetmekte yardımcı oluyor. Dijital ve analog teknolojileri kullanan hibrid bir sistem tasarlayarak, dinleme deneyiminin etkinliğini yükseltirken, hassaslık ve saydamlığı koruyoruz. Sahnede ve sahada performans gösterecek, stüdyo kalitesinde bir ürün ortaya koyduk.”

Bütünleşik bir FPGA devresiyle üretilerek güncellenen PSM alıcılar, analog RF yayın üzerinden yüksek kaliteli dijital ses sağlayan gelişmiş dijital sinyal işleme (DSP) teknolojisiyle donatıldı. Daha yüksek RF hassasiyeti sunan P9RA+ ve P10R+, daha temiz bir RF sinyali ve daha iyi performans sunuyor. P10R+ dijital vericilerin yakınında daha güçlü ve güvenilir RF sinyali sağlıyor. Spektrumun kalabalık olduğu alanlarda dijital kablosuz mikrofonlarla birlikte kullanıldığında üstün performans veriyor. 

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.