Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > PAG DSLR Omuz Destek Sistemi
PAG DSLR Omuz Destek Sistemi
27.03.2019 17:38

Ürünlerinin tasarımı ve üretimi kendine ait olan İngiliz PAG firması, sektördeki lider pozisyonunu kamera bataryaları, şarj cihazları, ışık ve kamera dengeleme sistemleriyle sürdürmeye devam ediyor.

Broadcast ve profesyonel video endüstrisi için geliştirdiği yeni teknolojiler ve kendine özgü tasarımlarıyla, özellikle Avrupa pazarında en çok tercih edilen markalardan biri olan PAG, ürünlerinde kullanıcısına en yüksek verimi sağlamaya çalışırken, güvenilir kullanımı da ön planda tutuyor.

34374f56-9062-4097-a259-e6238c11e2fe.jpg

PAG’in bu ürünlerinden biri olan “Orbitor”, DSLR makine kullanıcılarının zahmetsiz bir şekilde çekim yapmasını sağlayan kurulumu son derece basit ve ergonomik bir kamera sabitleme sistemidir. Video kamerayı destekleyen ve sabitleyen omuz montajlı sistem, profesyonel çekim tekniklerini kullanmak isteyenler için maksimum konfor sağlarken, pan-tilt gibi kamera hareketlerini de sarsıntısız bir şekilde kontrol etmenize imkân sağlar. 

Orbitor, DSLR fotoğraf makinesiyle birlikte matte box ve follow focus gibi aksesuarlarınızı da rahatça kullanabilmenize yardımcı olur. Sistem üzerine yerleştirilen DV kamera veya DSLR fotoğraf makinası ile bu makinaları destekleyen ön izleme monitörü veya aksesuarların ağırlığı ne olursa olsun, sistem tüm ağırlığı vücuda dengeli ve eşit bir şekilde dağıtarak konforlu bir kullanım sunuyor.

Gerektiğinde kamerayı Orbitor’dan ayırıp elde çekim yapmanız gereken durumlar için tasarlanmış kızak sistemi, kullanıcısına kolaylık sunarken aynı zamanda da hız kazandırıyor.

PAG Orbitor Sistemi;

  • Hassas kamera kontrolü için bir çift kollu düzenek, 
  • Karşı dengeleme için ağırlık ve/veya batarya takılabilen yastıklı bir omuz askısı, 
  • Kamera sarsıntısını azaltan, kamera ve aksesuarlarını alttan destekleyen yaylı ve teleskopik sistem,
  • Hızlı ve kolay kullanım için tasarlanmış kızaklı yapı,
  • Sağ ve sol omuz kullanımı için değişilebilen tasarım,
  • Ergonomik kullanım için vücudu saran bir bel kayışı ve omuz kayışlarından oluşur.

PAG ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0312 438 68 18 numaralı telefondan İdeapro’yu arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.