Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TVLogic WoWoW Renk Çözümleri İşletmesini Satın Aldı
TVLogic WoWoW Renk Çözümleri İşletmesini Satın Aldı
15.11.2018 10:55

LCD ve OLED yüksek tanımlı ekran üreticisi TVLogic, WoWoW Entertainment’ın renk yönetim çözümleri işletmesini satın aldı. TVLogic müşterilerine daha güçlü renk denetim özellikleri ve daha zengin işlevler sunmak için 2019 yılında ekran teknolojisine WoWoW’un IS-mini görüntü işleme sistemini ve WonderLookPro renk yönetim yazılımını katmayı planlıyor. 

Satın alım anlaşmasına göre TVLogic dünyanın ilk gerçek zamanlı renk dönüştürme sistemi IS-mini platformu ile profesyonel renk düzeltme ve yönetimi sağlayan WonderLookPro (WLP) yazılımı ile ilgili tüm teknoloji, personel, varlık ve entelektüel haklarını güvence altına aldı. Her iki ürün de TVLogic markası altında pazarlanıp satılacak. 

Başlangıçta Fujifilm tarafından geliştirilen gerçek zamanlı renk çevrim aygıtı IS-mini, benzersiz renk çevrim algoritmalarıyla mümkün olan en yüksek kaliteyi sağlıyor ve gerçek zamanlı kayıt ve çekim için gerçek zamanlı çevrilmiş renkli görüntü çıkışı verebiliyor. HD modeli IS-miniX, canlı kare yakalama ve hareketsiz resim gösterme işlevi gibi çeşitli özellikler sunuyor. IS-miniX istenen renk çevrimini elde edebilmek için aynı anda 25 adede kadar üniteye bağlanabiliyor. 

WLP yazılımı, Amerikan film endüstrisinin renk yönetim standardı olan ACES iş akışına uygun görüntülerin reprodüksiyonu için tasarlandı. Yazılım çeşitli TV yayın ve film kameralarının LUT’larından oluşan bir veritabanı sağlıyor ve kameraların ve ekranların renk alanı farklılıklarını yöneterek daha güvenilir ve yaratıcı renk derecelendirme için bir denge yaratıyor. Kullanıcı dostu bir arayüz üstün performans için güçlü işlevlere sahip ve kullanıcılara tutarlı renk yönetim imkanı veriyor.

IS-mini ile WLP yazılımı yapım merkezleri, yayın istasyonları, post prodüksiyon tesisleri gibi tüm görüntü yapım noktalarında HD, UHD ve HDR formatlarının aygıttan bağımsız ve tutarlı renk röprodüksiyonunu sağlıyor. 

TVLogic ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.