Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sound Devices 664 Saha Yapım Mikseri
Sound Devices 664 Saha Yapım Mikseri
15.11.2018 11:20

Saha yapım mikseri 664, 12 analog girişe, 4 çıkış veri yoluna sahip ve hem CF hem de SD kartlara 16 kanal kayıt yapıyor. Bu geniş giriş/çıkış bağlantı ve kayıt kapasitesi, 664’ü geniş kapsamlı yapım uygulamaları için ideal hale getiriyor.

12 giriş

664 altı adet ultra düşük gürültülü, yüksek dinamik aralıklı mic/line girişine sahip. Bu transformatörsüz ön yükselteçler, analog tepe sınırlayıcılar, yüksek geçirgen filtreler, input kırpma kontrolleri ve doğrudan çıkışlar sunuyor. AES42 veya AES3 dijital sinyalleri kabul etmek için 1 ve 6 nolu giriş konektörleri seçilebiliyor. 7’den 12’ye kadar altı adet hat seviyesinde giriş, doğrudan çıkışları Input Setup Menu’den girişler olarak atayarak kullanılabiliyor. Bir CL-6 Controller eklendiğinde, 7-12 girişler özel fader denetimi kazanıyor.

Çıkış esnekliği

Karmaşık, çok kameralı yapımlarda, çıkış esnekliği şart. 664 mikser üç set dengeli sol/sağ çıkış sunuyor. Dengeli TA3 konektörlerde iki ek çıkış veri yolu X1 ve X2 var. XLR ile çok bacaklı çıkışlar, AES3 olarak seçilebiliyor.

Kayıt kapasitesi

664 mikser 16 kayıt kanalı için tüm girişleri ve çıkışları kaydedebiliyor. Kayıtlar 16 veya 24 bit Broadcast WAV dosyalar olarak CompactFlash ve SD kartlara saklanıyor. Dosyayla birlikte sahne, çekim, kanal, notlar ve zaman kodu üstverileri kaydediliyor. Yaygın tüm yapım örnekleme hızları destekleniyor. 

Kolay kulanım

Mikser net, hızlı, dolaşımı kolay kontroller ve arayüz sunuyor. Önemli kontroller özel ayrılmış düğmeler ve anahtarlar üzerinde olup, sezgisel LCD menü denetimiyle ek özelliklere hızla erişilebiliyor.

Bütünleşik zaman kodu

Mikserin Ambient zaman kodu üreteciyle birden fazla aygıt senkron olarak çalıştırılabiliyor. 664 bir zaman kodu master saati olarak çalışabiliyor ya da saati harici bir zaman koduna kilitlenebiliyor. Bir zaman kodu karşılaştırıcı, dahili ve harici zaman kodları arasındaki farkı gösteriyor.

Wingman uzaktan kumanda

6-Series mikser ve kaydediciler için ücretsiz Wingman kablosuz uzaktan kumanda opsiyonu, gereken WM-Connect bluetooth Smart USB aksesuarı ile birlikte kullanıldığında, iOS ve Android mobil aygıtların geniş ekranları üzerinde ölçüm ve zaman kodu görüntülerini net bir şekilde veriyor. 

  • Ölçümleri, zaman kodunu ve kare hızını izleme
  • Kayıtları başlatıp durdurma
  • Kanalları doldurma, boşaltma, isimlendirme
  • Bir çekimin üstverisini düzenleme
  • Sesli bildirimleri yönetme, oluşturma, e-posta ile gönderme.

Sound Devices ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.