Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Audio-Technica Okul Festivaline Sponsor
Audio-Technica Okul Festivaline Sponsor
27.07.2017 22:20

Audia-Technica ülke çapında liselerde müzik programlarını ve sanatı desteklemek amacıyla ABD’nin en büyük okul turne müzik festivali High School Nation’ın 2017 turnesi için tek mikrofon ve kulaklık sponsoru oldu. 2017 turnesinde 60 ülkeye gidilip sabit kayıt tesisleri kurulmasına yardım edilecek ve öğrencileri sanat alanında kariyer yapmaya heveslendirmek için sunumlar yapılacak, futbol sahalarında eğlenceli çevreleyen görüntü deneyimleri yaşatılacak.

Turnenin resmi mikrofon ve kulaklık sponsoru olarak Audia-Technica öğrencilerin okullarda vereceği hediyeleri ve buralardaki yeni kayıt stüdyoları için mikrofon ve kulaklıkları verecek. Öğrenci hediyeleri arasında AT2005USB kardioid dinamik USB/XLR mikrofonlar, ATH-M20x profesyonel monitör kulaklıkları, ATH-M30x profesyonel monitör kulaklıkları var. Okulların yeni kayıt stüdyoları için Audo-Technica AT2020 kardioid kapasitif mikrofonlar ve ATH-M20x ve ATHM30x kulaklıklar sağlayacak.

Audio-Technica High School nation turnesinin sunumları için de mikrofon verecek. Canlı müzik ve soru-yanıt sunumlarında öğrenciler HSN ekibine sorular sorup sanat kariyerleri hakkında bilgi edinebilecekler. A-T firması bu etkinlikler için System 10 PRO kabin montajlı dijital kablosuz sistemleri (ATW-1322 çift kanallı yapılandırma), çok sayıda ATM230PK, ATM650 ve ATM250 hiperkardioid dinamik enstrüman mikrofonu, ATM510 kardioid dinamik el mikrofonları ve ATH-M50x profesyonel monitör dinleme kulaklıkları verecek. Ek AT2020 mikrofonlar, High School Nation’ın eğitim stüdyolarında ve podcast yayınlarında kullanılacak.

Audio-Technica Pazarlama Müdürü Gary Boss yorum yaptı: “High School Nation Audio-Technica açısından gelecek kuşağın müzik yaratıcıları ve müzik tutkunları üzerinde olumlu bir etki yaratmak için harika bir fırsat. Öncelikle neden bu sektöre girdiğimi bana hatırlatıyor. Öğrenci derneği ve okulların müzik programlarını desteklemek için çok iyi bir yerinde deneyim.

Audio-Technica ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.