Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sound Devices MixPre-6 Ses Kaydedici ve Mikser
Sound Devices MixPre-6 Ses Kaydedici ve Mikser
20.11.2018 16:52

Bütünleşik USB ses akışlı, hafif, yüksek çözünürlüklü ses kaydedici yeni Mix-Pre-6, dayanıklılığı ve dünya kalitesinde sesiyle müzisyenler, ses tasarımcıları, podcast yayıncıları, görüntü yönetmenleri, YouTube yayıncıları ve saha kayıt uzmanları için ideal. 

Üstün ses kalitesi

MixPre-6, Sound Devices’ın yeni Kashmir mikrofon ön yükselteçlerine sahip. Bu yüksek performanslı, ultra düşük gürültülü, ayrık Class A mikrofon ön yükselteçleri, Sound Devices tarafından elle üretildi. Kashmir yükselteçler -130dBV gürültü zemini, analog sınırlandırıcılar ve yeni 32 bit A-D çeviricilerle, piyasada yaygın bulunan IC tabanlı mikrofon ön yükselteçlerinden çok daha yüksek kaliteli ses kayıtlarını garantiliyor.

Güçlü USB ve kayıt

Çok yönlü MixPre-6 mükemmel bir USB ses arabirimi oluşturarak bir SD karta ses kaydederken, aynı anda USB yoluyla çok sayıda kanalın akışını gerçekleştirebiliyor. Söyleşiler, podcast yayınları, veya sadece bilgisayara bir yedek kaydedici olarak kullanışlı MixPre-6, Skype ve Facetime görüşmeleri için kullanılabiliyor.

Küçük ve hafif

MixPre-6’nın boyut ve ağırlığı her türlü yapım ortamına uygun. Hızlı tepki veren kapasitif dokunmatik ekranı son derece kolay ve sezgisel çalışma sağlıyor. Parlak, IPS gün ışığında okunabilen renkli LCD ekran sayesinde menülerde rahatça dolaşılabiliyor. Alüminyum döküm kasalı MixPre-6, son derece dayanıklı bir yapıya sahip. 

Sezgisel çalışma

Ses mühendisleri, müzisyenler ve YouTube yayıncıları arasındaki boşluğu dolduran MixPre-6, dokunmatik ekranından üç çalışma moduyla dolaşım sunuyor; Basic ve Advanced. Basic modu kolayca kayda başlamak için söyleşi ve müzik kayıtlarına yönelik. Advanced modu ise daha deneyimli ses kullanıcılarının çok kanallı kayıtları ve gelişmiş ayarları için.

Gelişmiş miks yetenekleri

Eksiksiz özelliklerle donatılan MixPre-6, hızlı ve doğru miks için ergonomik kazanç kontrol düğmelerine sahip. 3.5mm kulaklık jakında özel tasarımlı güçlü, geniş bantlı kulaklık yükseltecinden kullanıcı tarafından programlanabilen ön ayarlar var. 

Esnek enerji seçenekleri

Portatiflikte ve kolaylıkta en üst seviye için MixPre-6 birden fazla enerji seçeneğine sahip. MixPre-6 dört veya sekiz hücreli, rahatça çıkarılabilen bir kızaktaki AA pillerle enerji verilebiliyor. Ayrıca başka bir kızakla iki tane çalışırken çıkarılıp takılabilen Sony L-Mount lityum iyon pil de kullanılabiliyor. Bunların dışında tüm kaydedici bir dizüstü bilgisayarın USB-C veya USB-A konektörlerinde de çalıştırılarak tek kabloyla hem veri bağlantısı hem de enerji sağlanabiliyor. 

Sound Devices ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.