Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > SNG Medya Araç içi Ekipmanlarını Yeniledi
SNG Medya Araç içi Ekipmanlarını Yeniledi
20.11.2018 17:13

Sektörün kalite anlamında aranan isimlerinden SNG Medya araç içi donanımlarını yeniledi. Bu kapsamda 4K monitör tercihini 2 adet Lilliput A7S 7’’ 4K monitörden yana kullanan SNG Medya monitörleri sistemine ekledi.

Lilliput A7, 4K girişleri olan Lilliput’un ilk 7” monitörüdür. UHD 4K uyumlu, 16:9 en boy oranlı LCD kamera monitörü Full HD 1920x1200 LCD panele sahiptir. Eğer dış çekimler yapıyorsunuz ve iş akışınızı 4K’ye yükseltmek istiyorsanız  Lilliput A7 monitör dışarıda ve stüdyoda çekimleriniz için size kontrol imkanı veriyor.

Buna ek olarak araç içinde olmazsa olmaz mini converter tercihlerini BMD ürün grubundan yana kullanan SNG Medya, Up-Down Cross converter ile BMD dağıtıcı ürünlerini tercih etti.

SNG Medya sorumlusu Hasan Yılmaz: “Araç içi yenileme çalışmalarımız devam etmekte. Bu kapsamda bize desteklerini her zamanda devam ettiren BSM Project firmasına çok teşekkür ediyoruz.” dedi.

Kendileri hakkında bazı bilgileri şu şekilde belirtti: “16 yıllık tecrübenin televizyonculuk mantığıyla buluştuğu noktayız.  

  • Görsel, işitsel, yazılı ve dijital basına; yayın akışları ve program bilgilerine ait zengin ve kaliteli içerik sağlama konusunda uzmanlaşmış bir kuruluşuz.
  • Başta Türkçe yayın yapan televizyon kanalları olmak üzere, TV yayın akışları ve programlarıyla ilgili geniş ve ayrıntılı bir veri tabanına sahibiz.
  • Türkiye’de ve Avrupa’da, TV yayın akışları ve program bilgileriyle ilgili kaliteli hizmet almak isteyen tüm müşteriler için tek adresiz.
  • Firma olarak sunduğumuz hizmetler arasında; isteğe göre tüm kanalların ya da sadece belli kanalların yayın akışları, program bilgileri ve belirli kanal ya da programlara yönelik özel ürünler yer alıyor.”

Projede kullanılan ürünler hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 279 72 10 numaralı telefondan BSM Project’i arayabilirsiniz.