Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Litepanels Gemini Londra'da Defile Aydınlattı
Litepanels Gemini Londra'da Defile Aydınlattı
20.11.2018 17:42

London Fashion Week boyunca 29 Gemini yumuşak panel ışık grubu, Alice Temperley defilesinde modeller için podyumu aydınlattı. Gemini’ler Londra’nın simgelerinden Centre Point’in otuz ikinci katındaki mekanın doğal günbatımı koşullarında aydınlatmayı ideal bir ışıkla tamamladı.

INCA Productions ile birlikte çalışan aydınlatma tasarımı firması Renegade Design, defile için ışık efektlerini tasarladı. Gemini 2x1 yumuşak ışık panellerini, Birleşik Krallık’taki yayın donanımı kiralama firması Version 2 sağladı. 

Renegade Design Işık Tasarımcısı David Ambrose şunları söyledi: “Bu proje için çok kendine özgü gereksinimlerimiz vardı. Mekanın alçak tavanı yüzünden yüksek kısıtlaması ve sınırlı enerji sıkıntımız oldu. Bu nedenle minimum enerji harcarken maksimum çıkış sağlayacak, mükemmel kısma ve renk düzeltme yapacak ışık kaynaklarına ihtiyacımız vardı. Gemini’ler mükemmel bir çözüm oldu ve çok yönlü renk denetimiyle doğal ışığı tamamladılar. Ayrıca dikey yükseklik sorunu olan mekanda konukların gözünü rahatsız etmeyen, hoş bir yumuşak efekt yarattı.

Litepanels Gemini, günışığı, tungsten ve kırmızı-yeşil-mavi LED’leri bir araya getirerek çok esnek ve hassas renk ayarı sağlıyor. Gemini yumuşak ışık panellerinin ürettiği gerçek, tam spektrumlu beyaz ışık ile geniş denetim seçenekleri, her türlü profesyonel aydınlatma uygulamasına uyacak şekilde tasarlandı. Alice Temperley defilesinde Gemini’ler podyumu aydınlatan tek ışık modelleriydi ve özel beyaz iskele tipi direklere yerleştirildiler. İnce profilli, hafif, hepsi bir arada tarzı çözümün donatılması kolay ve hantal bir harici güç kaynağı gerektirmiyor. Gemini bu yapılandırma için ideal ışık kaynağı oldu.

Litepanels ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20 numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.