Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Yeni Zelanda'da JBL, AKG ve Studer Çözümü
Yeni Zelanda'da JBL, AKG ve Studer Çözümü
20.11.2018 17:47

Ses-görüntü sistem bütünleştirici Digital Video Technologies (DVT), yeni Zelanda’nın ilk eSpor stüdyosu LPL Studios’u Harman Professional Solutions’ın dünya kalitesinde ses çözümleriyle donattı. DVT ve JPRO, üstün spor tesisine JBL 305P MkII stüdyo monitörleri, AKG mikrofonları ve bir Studer Micro Series miks sistemi kurdu. 

Son teknolojili eSpor yayın stüdyosu LPL Studios, Let’s Play Live ve SkyCity Entertainment Group arasındaki ortaklıkla açıldı. Yeni inşa edilen tesislerde eSpor yarışmaları için ses geçirmez PC, konsol ve yorumcu kabinleri var. canlı eSpor etkinliklerini 4K ve HD çekmek ve canlı yayınlamak için yönetim DVT’den son teknolojili ses sistemleri, mikrofonlar ve dijital miks sistemleri içeren yüksek teknolojili yayın çözümleriyle donatmasını istedi. Bu hedefleri sağlamak için DVT’nin birlikte çalıştığı JPRO, JBL Professional 305P MkII stüdyo monitörleri ve bir Studer Micro Series dijital miks sistemi sağladı. 

JPRO Uzmanı Tim Robertson şunları söyledi: “DVT bize LPL Studios için geldiğinde, Studer Micro Series’ın mükemmel çözüm olacağını biliyorduk. Ana ünite kabin rafı montajlı ve her şey uzaktan kumanda edildiği için yer tasarrufu sunuyor. Ayrıca otomatik miks ve dahili DSP efektleri gibi çok geniş özelliklere sahip.

TV denetim odasında JBL 305P MkII stüdyo monitörleri ve bir MSC1 monitör sistem denetleyici var. DVT’nin kurduğu bir Studer Micro Series dijital miks sistemi, personelin çok sayıda analog ve dijital kaynak arasında hızla ve kolayca geçiş yapmasını sağlıyor. 

Harman ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 227 68 00 numaralı telefondan SF’yi arayabilirsiniz.