Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Mobil Jeneratörlere Atılan Türk İmzası
Mobil Jeneratörlere Atılan Türk İmzası
20.02.2015 14:59

Enerji sistemlerindeki 38 yıllık güçlü distribütörlük geçmişinin ardından edinilen özgüven ve bilgi birikimi ile Türkiye’de üretimine başlanan “Polar Jeneratör” markası, şimdilik sadece değişken devirli 12 KVA ve sabit devirli 14 KVA modellerini piyasaya sürmüş olsa da, çok yakın zamanda 20 KVA modeli ile de talepleri daha büyük güçlerde karşılamaya hazırlanıyor. Polar jeneratörler, özellikle voltaj ve frekans stabilitesinde yakaladığı üstün tolerans aralığı değerleri ile canlı yayın ve hastane ekipmanları gibi hassas elektrikli / elektronik cihazların sağlıklı çalışmasına ve uzun ömürlü olmasına tam destek veriyor. 

Polar jeneratörlerin avantajlı bazı teknik özellikleri;

  • Türkçe ve İngilizce kullanılabilen, tek dokunuşla otomatik marş sağlayan, çok fonksiyonlu dijital kontrol paneli 
  • Modeline göre piyasadaki jeneratörlerden 1.5 veya 2 kat daha uzun servis periyodu 
  • İlk yatırım, işletim ve yedek parça maliyetlerinin çok hesaplı ve kolay erişilebilir olması
  • Euro 4 motorlar sayesinde süper sessiz, düşük yakıt tüketimi ve düşük emisyon prensipleri ile çalışma 

Üretimine başlandığı andan itibaren kısa sürede, Türkmenistan Silahlı Kuvvetleri’nin sınır güvenliği için tasarlanan mobil telsiz araçlarında, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mobil araçlarında, NTV, Alem FM ve ITV’nin mobil canlı yayın araçlarında, Ziraat Bankası mobil atm uygulamasında, Narbiyo firmasının mobil hastane üretiminde tercih edilen ve kullanılan, güçlü referanslarla yoluna devam eden Polar jeneratörler, 3 yıl / 1000 saat garanti süreleri ile de her zaman kullanıcısının yanında olduğunu gösteriyor. İhracat için gerekli olan ISO 9001 ve CE gibi sertifikasyon süreçlerini tamamlayan marka, yakın zamanda hızlı ve seri şekilde yurt dışı pazarlarına da açılmayı hedefliyor.

Polar jeneratörler hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 294 91 90 numaralı telefondan Ünver Enerji’yi arayabilir veya www.polargenerator.com adresini ziyaret edebilirsiniz.