Reklamı Kapat
Anasayfa > Ürünler > Digigram IQOYA IP Kodekler
Digigram IQOYA IP Kodekler
22.12.2018 09:28

IQOYA serisi, içerik dağıtımında yayıncıların asıl konuya odaklanmalarına yardımcı olmak için tasarlandı. İster sahada, ister stüdyolarda veya verici merkezlerinde kullanılsın, IQOYA IP kodekler dinleyicilere yılın 365 günü 24 saat yüksek kaliteli ses içeriklerinin güvenle ulaştırılmasını sağlıyor.

IP kuşağına merhaba

IP teknolojileri artık radyo yayıncılığı dahil birçok endüstride yaygın olarak kullanılıyor. Ses ağı teknolojileri radyolar ve yayıncılarca tercih edilen ve bugün IP radyo alanında uzman kabul edilen Digigram’ın DNA’sının bir parçası. 2009 yılındaki ilk IP ses kodeklerinden bu yana şirketin ekibinin biriktirdiği bilgi ve deneyim, yüksek güvenilirlik düzeyinde, güçlü bağlantılar kuran ürünler doğurdu. 

1U boyutta 10 yıllık deneyim

IQOYA serisi canlı görüntü toplama ve dağıtımında yayın uygulamalarının çok sayıda gereksinimini karşılamaya yönelik özel geliştirilen eksiksiz bir donanım ve yazılım IP ses kodekleri setinden oluşuyor. 

X/LINK serisi

Eksiksiz bir beş adet IP ses kodekten oluşan ürün serisi, sadece STL ve SSL bağlantıları gibi kritik dağıtım uygulamalarına değil, DVB ses ve WEB radyoya da yönelik. X/LINK kodekler mevcut eski ses altyapılarına tam uyumlu olduğu gibi, gelecekte tamamen IP sisteme geçişe de hazır.

*SERV/LINK

Digigram’ın en güçlü çok kanallı tam çift yönlü IP ses kodeki *SERV/LINK, kritik öneme sahip dağıtım uygulamaları için özenle tasarlandı. Çok yönlü kodek *SERV/LINK, sadece 1U kabin rafı boyutunda üstün olanaklar sunuyor.

IQOYA üzerinden ses

IQOYA serisiyle birlikte, IQOYA *CLOUD adlı canlı ses toplamaya yönelik bir kodek yönetim yazılım uygulaması gibi bir dizi yayın yazılımları da veriliyor. Bu uygulama sayesinde yayıncılar ağ üzerinde gerçek zamanda kaydedilen tüm AoIP kodekleri kolayca ve güvenle izleyip denetleyebiliyor. IQOYA *VIP, dağıtım uygulamalarına özel, gelişmiş birçok kanallı yayın AoIP yazılımı. Donanım tabanlı kodekle aynı güçlü yetenekleri ve gücü sunan yazılım, daha etkin maliyetli, ölçeklendirilebilir ve esnek.

Çift akıştan fazlası

Digigram’ın 10 yıl kadar önce bulduğu çift akış teknolojisi, iki ağ arasında kesintisiz gerçek zamanlı geçiş sayesinde ses içeriklerinin güvenilir taşınmasını sağlıyor. Digigram’ın yedekli çift akış sağlayan akıllı akış yazılımı FluidIP, tüm IQOYA donanım ve yazılım kodeklerine avantajlar katıyor:

Ağ performansından bağımsız olarak mümkün olan en iyi ses kalitesi

Bant genişliği ve gecikme gereksinimleri için çoklu sıkıştırma formatları ve taşıma protokolleri

Ağ kalitesine bağlı olarak çeşitli uyarlamalı düzeltme stratejilerinin kombinasyonu.


Ürün IQOYA IP Kodekler
Marka Digigram
Firma Radikal Elektronik
Telefon 0212 259 79 71
Web www.radikaltr.com

En Çok Görüntülenenler
Dergi