Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Bluefish444 Epoch ile Akitio Thunderbolt 3 Kasa Uyumluluğu
Bluefish444 Epoch ile Akitio Thunderbolt 3 Kasa Uyumluluğu
22.12.2018 11:09

Profesyonel görüntü endüstrisine en yüksek kalitede sıkıştırmasız 4K SDI, ASI, VoIP ve HDMI I/O kartları ve mini çeviricileri üreten Bluefish444, Epoch serisi görüntü giriş/çıkış kartları için Akitio Thunderbolt 3 genişletme kasasıyla uyumluk açıklaması yaptı.

Akitio harici bir kasada normal PCIe kartlarını koymak için bir dizi Thunderbolt 3 çözümü sunarak, bir Thunderbolt yetenekli bilgisayarın işlevlerini genişletmeyi ve hatta stüdyoda veya sahada daha fazla esneklik için PCIe kartlarını bir sistemden diğerine taşımayı mümkün kılıyor. Epoch ile Node donanımları arasındaki bu yeni uyumluluk sayesinde her türlü ortamda en yüksek kalitede görüntü giriş/çıkışına erişilebiliyor. 

Bluefish444’ün eksiksiz Neutron, 4K Neutron, Supernova S+ ve Supernova CG SDI kartlarından oluşan Epoch serisi artık Akitio’nun Node, Node Lite ve Node Pro genişletme kasaları içerisinde kullanılabildiği için, her türlü SDI giriş/çıkış gereksinimi için bir seçenek bulmak mümkün.

Epoch serisi SDI ve HDMI görüntü kartları hem iş istasyonlarına hem de Thunderbolt 3 yetenekli aygıtlara profesyonel seçenekler sunuyor.