Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Shure PSM 900 ve PSM 1000 için Vücut Alıcılarını Geliştirdi
Shure PSM 900 ve PSM 1000 için Vücut Alıcılarını Geliştirdi
06.02.2019 12:05

Yeni Shure P9RA+ ve P10R+ vücut alıcıları, sırasıyla PSM 900 ve PSM 1000 kablosuz kişisel monitör sistemleriyle birlikte çalışıyorlar. Hem P9RA+ hem de P10R+ zengin RF performansı gösterirken, endüstride PSM 900 ile PSM 1000’in bilinen benzersiz ses kalitesi ve saydamlıklarını da devam ettiriyor. Canlı göstericiler, yayın yapım yöneticileri, ses teknisyenleri ve kiralama ajansı yöneticilerine yönelik tasarlanan güncellenmiş PSM alıcılar, fazlalık payını, stereo ayrımını, sesin aslına sadakatini arttıran bir analog-dijital karma sisteme sahip.

Küçük boyutlu, stereo vücut paketi P9RA+, PSM 900 kablosuz sistemle birlikte çalışarak benzersiz ses kalitesi ve yüksek RF sinyal gücüyle her türlü profesyonel ses uygulamasının gereksinimlerine yanıt veriyor. Tüm P9RA+ alıcılar orijinal P9T ve P10T vericilerle ve tüm Shure SE Sound Isolating kulaklıklarla uyumlu. 

Benzer şekilde, P10R+ da PSM 1000 kablosuz sistemiyle çalışan, alçak profilli, çift anten çeşitlemeli bir vücut alıcısı. Tüm bant genişliği RF tarama, hassas ön uç RF filtreleme, otomatik RF kazanç denetimi gibi üstün özelliklere sahip P10R+, her boyutta profesyonel ses uygulamasının gereksinimlerini karşılıyor.

Bütünleşik FPGA devreli üretilen, güncellenen PSM alıcılardaki gelişmiş dijital sinyal işleme (DSP) teknolojisi, analog RF yayını üzerinde yüksek kaliteli dijital ses sağlıyor. Daha yüksek RF hassasiyeti sunan P9RA+ ve P10R+, daha teniz bir RF sinyali ve daha iyi aralık sonu performansı sağlıyor. P10R+ dijital vericilere çok yakın, daha güçlü ve güvenilir RF sinyaliyle kalabalık spektrumlu yerlerde dijital kablosuz mikrofon sistemlerinin yanında kullanıldığında üstün bir çalışma sergiliyor. 

Shure Küresel Ürün Müdürü Michael Johns şunları söyledi: “P9RA+ ve P10R+ vücut paketleriyle müşteri geri bildirimleri doğrultusunda bir dizi güncelleme yaptık. Zenginleştirmeler RF mühendislerine günlük iş akışı zorluklarını ses kalitesinden öden vermeden, daha kolay aşmakta yardımcı olacak. Dijital ve analog teknolojileri kullanan karma bir sistem tasarlayarak, dinleme deneyiminin etkinliğini yükseltirken, haslığı ve saydamlığı koruyoruz. Sahnede ve sahada performans gösterecek, gerçekten stüdyo kalitesinde bir ürün ürettik.

Üst kalitede bir kablosuz IEM çözümü seçerken ses kalitesi ve RF performansı hala en önemli iki etken olmaya devam ediyor. Bu yeni karma analog-dijital mimarinin amacı, sahneye üstün ses getirirken, canlı eğlence ve yayınların sürekli yükselen talepleri doğrultusunda RF performansını yükseltmeye devam etmek. PSM alıcılarımızın arkasındaki teknolojiyi güncelleyerek, müşterilerimize PSM 900 ve PSM 1000’in zaten etkileyici olan performanslarını yükseltme imkanı sunuyoruz.

Orijinal PSM 900 ve PSM 1000 alıcıların sesinin aynısını korumak isteyen ses mühendisleri için bu yeni PSM alıcılardaki Match adlı bir Input EQ Preset opsiyonu, P9RA ve P10R alıcıların seslerini yeniden üretiyor. Ayrıca PSM 900 ve PSM 1000 vericiler değişmeden kalacak.

Shure ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 274 69 10 numaralı telefondan Mavi İletişim’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.