Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Slovakya’da Broadcast Solutions OB Van Aracı
Slovakya’da Broadcast Solutions OB Van Aracı
28.07.2017 12:09

Slovakyalı televizyon ağı Televizia Markiza, HD’ye geçiş sürecinin tamamlandığını temsil eden yeni HD OB Van aracını hizmete soktu. OB Van Broadcast Solutions GmbH Alphaline A12 modeli tabanlı ve 16 adede kadar kameralı yapımlara yönelik. Alphaline, Streamline OB van ailesinin bir modeli. Broadcast Solutions, Alphaline ile müşterilerine özel araç tasarlama, çalışma alanı kurma ve teknik donanım açılarından ek olanaklar sunuyor.

Slovak sistem bütünleştirici Elektonika ile işbirliği içerisinde her iki firmanın sağladığı en son teknolojili OB Van, Televizia Markiza’ya çok çeşitli yapımları yürütme kapasitesi kazandırdı. OB Van’ın ikinci önemli işlevi, şirketin stüdyoları için bir felaket onarım çözümü olarak kullanılması. Alphaline OB Van araçlarındaki diğer bir yenilik olan Riedel MediorNet sistemi, müşterinin OB Van’dan talep ettiği esnekliği sağlayan, dağıtık bir sinyal yönlendirme ve haberleşme omurgası.

Evrensel OB Van Televizia Markiza için iki ana amaca hizmet ediyor; 16 kameralı büyük yapımlardan küçük yapımlara kadar farklı boyutlarda yapımlar için kullanılıyor, ve stüdyolar için bir yedek ve felaket onarımı çözümü işlevi görüyor. Televizia Markiza dev bir tırdan ziyade esnek ve çok yönlü bir OB van istiyordu ve Broadcast Solutions Alphaline A12 bu amaca mükemmel hizmet ediyor.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.