Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > VITEC, T-21 Technologies'i Satın Aldı
VITEC, T-21 Technologies'i Satın Aldı
26.02.2019 15:25

Gelişmiş görüntü kodlama ve akış çözümleri firması VITEC, dünya çapında medya operasyonları, yayıncılar ve içerik sahipleri için OTT görüntü akış medya çözümleri üreten T-21 Technologies’i bünyesine kattı. T-21 Technologies kurucu ve CEO’su Kevin Ancelin, VITEC’e dünya çapında yayın sistemleri satış bölümünün başkan yardımcısı olarak katıldı. 

VITEC’in HEVC teknolojisi ve çözümleri özel ve halka açık IP ağlar, fiber ve uydu üzerinden en yüksek kalitede görüntü toplama bağlantıları sağlamayı daha verimli hale getiriyor. VITEC’in kendi geliştirdiği HEVC GEN2 kodlama çekirdeğine sahip MGW Ace Encoder ve Decoder, görüntü kalitesi, bit hızı verimliliği ve ultra düşük gecikmede (ULL) yeni endüstri standartları getiriyor. Bu yenilikçi çözüm 4:2:2 10 bite kadar sınıfındaki en iyi HEVC görüntü kalitesini sunuyor. 

VITEC Birinci Başkan Yardımcısı Mark D’Addio şunları söyledi: “T21’in satın alınması yayıncılık piyasasında ürün ve strateji hedefimizi genişletirken VITEC’e Kevin’in endüstrideki 32 yıllık deneyim ve bilgisini kazandırıyor. Ürün ve piyasa geliştirme konusundaki uzmanlığı dünya çapında öncü yayıncılara satış çalışmalarımızı ve yeni ürün yol haritamızı hızlandıracak.

En Çok Okunanlar
Dergi