Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > ATTO Technology Thunderbolt 3 - 12Gb SAS Adapter Artık VMware Ready
ATTO Technology Thunderbolt 3 - 12Gb SAS Adapter Artık VMware Ready
26.02.2019 15:35

ATTO Technologies, Inc.’in Thunderbolt 3 – SAS Adapter adaptörü VMware Ready durumu kazandı. Ayrıntılı bir değerlendirme sürecinden sonra ATTO ThunderLink TLSH 3128 VMware’in en yüksek düzeyde onayını aldı ve yapım ortamları için VMware üzerinde destekleniyor. 

ATTO ThunderLink TLSH 3128’in VMware Ready logosu alması, spesifik VMware karşılıklı çalışma uyumluluğu standartlarını karşıladığını ve VMware bulut altyapısı ile etkin çalışabildiğini gösteriyor. VMware vSphere ile ATTO ThunderLink Thunderbolt adaptörlerini kullanan kuruluşlar, Apple Mac Pro gibi Thunderbolt özellikli platformlara bir vSAN kümesi ekleyebiliyorlar. Böylece uygulama geliştirme ve test ortamları, sanal masaüstü altyapıları, bulut hosting ve paylaşımlı özel tesisler oluşturabiliyorlar. 

VMware Ready programı Technology Alliance Partner (TAP) programının ortak markalı bir avantajı olarak müşterilerin VMware bulut altyapısıyla çalışabilen ürünleri ve çözümleri tanımalarını kolaylaştırıyor. Müşteriler bu ürünleri ve çözümleri proje risklerini azaltmak ve özel çözümler üzerinde maliyet tasarrufları gerçekleştirmek. Dünya çapında binlerce üyesi olan VMware TAP programında sınıfının en iyi çözüm ortakları ortak bir çabayla her bir müşteriye en iyi uzmanlık ve işletme çözümünü sunmak için çalışıyorlar.

En Çok Okunanlar
Dergi