Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Neutrik Türkiye Temsilcisi, Ertekin Elektronik Oldu
Neutrik Türkiye Temsilcisi, Ertekin Elektronik Oldu
21.03.2019 13:12

Neutrik, yenilikçi elektrikli ve elektronik arabağlantı ürünleri ve sistemlerinin üretiminde kırk yıldan fazla bilgi birikimine ve deneyime sahip, uluslararası bir şirket. Yıllardır ülkemizde hemen hemen dünyanın her yerinde ürünlerini başarılı bir şekilde pazarlıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye satış temsilcisini değiştirerek Ertekin Elektronik’le çalışmaya başladılar. Neutrik sektörümüzde çok iyi bilenen bir marka ama yine de kısaca tanıtacak olursak:

Neutrik,  1975 yılında Bernhard Weingartner ve NeuElektrik AG’nin sahipleri Gebhard Sprenger ile Josef Gstoehl tarafından kuruldu. En başta ve halen ana fikir, en son mekanik ve elektronik bilgilerden yararlanarak yenilikçi ürünler yaratmak. Neutrik bugün ses, koaksiyel, enerji ve devre konektörlerinin tasarımı, üretimi ve pazarlanmasında dünya liderlerinden birisi. Firmanın ana hedefi, piyasanın gelecekteki ihtiyaçlarını apaçık belirgin hale gelmeden önce anlayıp, talepleri daha gerçekleşmeden önce karşılamak. 

Şirketin ses ürünleri arasında XLR konektörler, fişler, jaklar, hoparlör konektörleri, bağlantı panelleri ve fiber optik bağlantı sistemleri var. 1975’teki kuruluştan bu yana çok sayıda patent ve lisans anlaşması, Neutrik’in yenilikçi ve yaratıcı başarılarının kanıtları. Firma müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri iyi bir fiyat/performans oranıyla sunuyor. 

Neutrik ISO 9001-2008 ve güvenilir müşteri ilişkilerine dayanan tam kalite ve yenilikçilikte mükemmellik ilkesiyle çalışıyor. 

Süreklilik

Hızla değişen dünyada Neutrik sürdürülebilir yaklaşımlar, uzun vadeli ilişkiler ve güvenilir sözler üzerinde odaklanıyor. Sürekli yenilikçilik, parlak buluşlar ve tutarlı müşteri yönelimi, firmayı başarıya giden yolda ilerletiyor. Ürünleri 40 yılı aşan bir süredir standartları belirliyor. geçmişte ve bugün değişiklikleri kabul edebiliyor, müşteri taleplerini ve piyasa eğilimlerini belirleyip anlıyor. Bir ürün ve hizmet sağlayıcıdan ötesini sunan Neutrik, ismi yenilikçi çözümleri, üstün kaliteyi ve sürekliliği çağrıştıran güvenilir bir çözüm ortağı. 

Yenilikçilik

Neutrik yenilikleri uzun süreli deneyimine dayanıyor. Akıllı teknolojilerin, en yeni malzemelerin ve standart süreçlerin kullanılması, firmanın bir geleneği. Vizyoner fikirleri, benzersiz ürünleri ve çözümleri sürekli yükselerek, dünya çapında yeni standartlar oluşturuyor. Kesintisiz araştırma ve geliştirme çalışmaları, gelecekte de müşterilerine yenilikçi gelişmelerle artı değer katacak. 

Kalite

İyi eğitimli personeli, son teknolojili tesisleri ve standartlaşan iş akışları, üstün kaliteyi garantiliyor. Neutrik’in müşterilerine gönderdiği her ürün, en yüksek işlevsel ve güvenilirlik gereksinimlerini karşılıyor. Yüksek kaliteli malzeme kullanımı, kendini kanıtlamış üretim süreçleri ve sürekli üretim ve final testleri, her zaman yüksek kalite düzeyini garantiliyor. Net tanımlanmış iş akışları, sıkı kalite kontrolü ve tüm işlemlerin sürekli geliştirilmesine dayanan güncel yönetim sistemi , müşteri tatmininin temellerini oluşturuyor. Güvenilirliğin, yenilikçiliğin ve üstün kalitenin etkileşimi, müşterileri için somut avantajlar getiriyor. 

Türkiye temsilcisi olarak Ertekin Elektronik’i seçen Neutrik AG’nin tescilli markaları şunlar: NEUTRIK, opticalCON, powerCON, powerCON TRUE1, opticalCON, speakCON, etherCON, rearTWIST, XIRIUM PRO, DiWA, opticamSWITCH, neutriCON, miniCON, nanoCON, silentPLUG, timbrePLUG, crystalCON ve Profi. 

Neutrik ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.