Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > İspanya’da LiveU ile Futbol Yayını
İspanya’da LiveU ile Futbol Yayını
27.03.2019 11:57

Spor etkinliklerini İspanya’da ekranlara getirme alanında uzman İspanyol prodüksiyon şirketi Global Audiovisual, bugüne kadarki en iddialı projelerinden biri için LiveU’yu seçti: İspanya ikinci ve üçüncü liglerinin canlı yayını. Anlaşma LiveU’nun İspanyol çözüm ortağı Park 7 gözetiminde yürüyor.

Serbest çalışanlar ile küçük prodüksiyon firmalarından oluşan bir ağ tarafından desteklenen haftada yaklaşık 80 maç, LiveU üniteleri kullanılarak tüm İspanya’daki izleyicilere internetten yayınlanıyor. Maçların akışlarının yayınlandığı footters.com sitesi, hem ücretsiz hem de ödemeli içerikler sunuyor. Maçlar binlerce izleyiciyi kendine çekiyor. Katılan herkesin katkısıyla başarılı olan bu proje, yayınlanan maçların sayısının artmasıyla birlikte genişlemeye devam ediyor. 

Projenin merkezinde yer alan LiveU Solo, hem serbest çalışanlar hem de prodüksiyon şirketleri tarafından kullanılıyor. LiveU Solo bir kameradan doğrudan tek dokunuşla kablosuz canlı görüntü akışı sunuyor ve geniş bir ekip, çok miktarda donanım ve uzun eğitim süreci gerektirmeden profesyonel kalitede görüntü akışları sağlıyor. LiveU Solo sayesinde her boyutta internet yayıncısı istediği yerden herhangi bir internet görüntü sağlayıcıya doğrudan canlı HD görüntü içerik akışı yapabiliyor.

LiveU ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.