Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > TechLab, Beykent Üniversitesi’nin 12. Kariyer Günleri Etkinliğindeydi
TechLab, Beykent Üniversitesi’nin 12. Kariyer Günleri Etkinliğindeydi
27.03.2019 16:19

TechLab 12 Mart tarihinde bütün öğrencilere katılımın açık olduğu, Beykent Üniversitesi’nin 12. kariyer gününe katılarak iş hayatına atılacak gençlerle buluşmanın heyecanını yaşadı.     

Bu etkinlik, firmaların sadece stant açtıkları bir organizasyonun ötesinde öğrencilerle firmaların etkili bir şekilde iletişim kurarak firmaya dair bilgileri ve kariyer fırsatlarını paylaşabildikleri, öğrencilerin kariyer yetkinliklerine katkı sağlayacak bir etkinlik olarak göze çarpıyor.     

Etkinlik, Beykent Üniversitesi’nin Ayazağa yerleşkesinde kurulan fuar alanında düzenlendi. Etkinliğe iş arayan mezunlar, staj yeri arayan öğrenciler, CV hazırlamak isteyen ve mülakata dair bilgi sahibi olmak isteyen bütün öğrenciler katıldılar. Kariyer günü etkinliği sayesinde, TechLab’ın yerli ve milli teknoloji projelerinde görev alacak yeni çalışma arkadaşlarıyla tanışma fırsatı oldu.

Yazılım teknolojileri sektöründe çalışmayı hedefleyen öğrenciler, TechLab şirket yetkililerine özgeçmişlerini verdiler, sektör hakkında sorular sordular ve gerekirse şirketi ziyaret ederek mesleklerinin sektördeki işlevleri hakkında bilgi alarak yerinde gözlem yapabilecekler. 

TechLab ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0850 532 75 69 numaralı telefondan TechLab Türkiye’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.