Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Otomobil Yarışlarında MX1 ile IMS İşbirliği
Otomobil Yarışlarında MX1 ile IMS İşbirliği
28.03.2019 11:54

Küresel medya hizmetleri çözüm sağlayıcısı MX1 ile medya yapım ve teknoloji uzmanı IMS Productions, Kuzey Amerika açık tekerlekli araba yarışları NTT IndyCar Series için dağıtım hizmetleri sağlamak üzere işbirliği yapıyor. Gelecek üç IndyCar sezonunda IMS Productions tüm NTT IndyCar Series yarışlarını seksenden fazla ülkedeki yayın hak sahibine yayınlamaktan sorumlu olacak, ve MX1 hem operasyonel destek hem de dağıtım hizmetleri sağlayacak.

IMS Productions IndyCar içeriğinin yaratılması için teknik ve mühendislik uzmanlığı ile sistemler sağlayacak ve dağıtımın ilk aşaması için C ve Ku-band uplink çıkışları kullanacak, bu noktada MX1 sinyalleri kesintisiz alıp dünyaya dağıtacak. IMS Productions NTT IndyCar Series ve Professional Bull Riders (PBR) gibi spor etkinliği yayınlarında uzun zamandır önde giden bir kuruluş. Medya uzmanlarına son teknolojili yayın kalitesinde kameralar ve diğer uygun maliyetli donanımlar sağlayan IMS Productions, spor yapımlarına verimlilik ve maliyet tasarrufları getiriyor.

Lider medya servis sağlayıcılar arasında yer alan MX1’in küresel ağı, yüz elliden fazla uydu platformundan downlink, uplink ve turnaround hizmetlerini kapsıyor. Üç kıtada kurulu medya merkezleriyle MX1 IndyCar’ın içeriğine erişip dünyanın en uzak yerlerine bile dağıtmasını sağlayacak

ETİKETLER