Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Hindistan’da LiveU ile Dijital Haberler
Hindistan’da LiveU ile Dijital Haberler
28.03.2019 12:56

Hindistan’ın önde gelen yayıncılarından biri olan ETV Network, ulusal dijital medya haber platformu TV Bharat için LiveU teknolojisini tercih etti. LiveU Go-Plan projesinin bir parçası olarak içerik toplama potansiyelinden en üst düzeyde yararlanabilmek için LU-Smart mobil uygulaması seçilerek LiveU yazılımının sınırsız sayıda akıllı telefon kullanıcısına erişmesi sağlandı. LU-Smart sadece kamera ekiplerinin değil, kuruluştaki herkesin yayın kalitesinde görüntü iletimiyle canlı yayın yapabilmesine imkan veriyor. 

ETV Başmühendis Asistanı P.R.K. Raju şunları söyledi: “Haberi ilk veren olma yarışında her yerde olmamız gerekiyor. Mikro düzeyde bile olsa hiçbir olayı kaçırmamamızı garantilemek için seçtiğimiz LiveU Go-Plan, neredeyse her yerden canlı yayın yapabilmemizi sağlıyor. LiveU’nun yıllardır sağladığı hataya karşı dayanıklılık, bu kritik zamanlarda tam ihtiyacımız olan şey. Bizim için kolay bir seçim olmasının nedenlerinden birisi, LiveU’dan 7 gün 24 saat aldığımız güçlü destek.”

LiveU Go-Plan’ın LU-Smart parçasıyla yayıncılar artık gerektiği kadar LU-Smart aygıtının yanı sıra her ay kullanım için bir veri havuzu satın alabiliyorlar. Prodüksiyon asistanından muhabire ve kameramana kadar herkes dünyanın her yerinden canlı yayın yapabiliyor.

LU-Smart dahili Wi-Fi ve hücresel bağlantıları birleştirerek en iyi görüntü kalitesine ve hataya karşı dayanıklılığa erişiyor. LU-Smart en popular iPhone ve Android telefonları destekliyor ve diğer tüm saha üniteleri gibi LiveU Central tarafından izlenip yönetiliyor.

LiveU Hindistanlı çözüm ortağı Lamhas Satellite Services Ltd ve tüm ülkeye yayılan bölgesel bürolarındaki ekipleriyle 24 saat destek sağlıyor. 

LiveU ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.