Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Güney Afrika’ya 288 TB MatrixStore Nesne Belleği
Güney Afrika’ya 288 TB MatrixStore Nesne Belleği
28.03.2019 13:01

Medya endüstrisine karma bulut bellek çözümleri sağlayan Object Matrix, Sahra Altı Afrika bölgesinin öncü yayıncısı MultiChoice’a Tshwane TV’nin içeriklerini depolayıp yönetmesi için 288 TB kapasiteli MatrixStore nesne bellek deposu sağladı. 

Yeni Tshwane TV kanalının sağladığı yüksek kaliteli programlar, haber, spor, film ve diğerleri için eğlenceli, bilgilendirici ve eğitsel nitelikte. Yaratılan tüm içerikler için artan yönetim, koruma ve erişim gereksinimleri karşısında Tshwane TV, her zaman bulup paylaşması kolay, içeriği koruyan ve geleceğe hazırlayan güvenli bir arşiv platformu üzerine varlıkları kolayca kaydeden bir çözüme gereksinim duydu. 

Tesis içi nesne bellek deposu platformu MatrixStore’u kuran Tshwane TV, artık varlıklarını daha esnek bir şekilde yönetebiliyor. MatrixStore’un dijital varlıkları yöneten web tabanlı tarayıcısı Vision gibi bir dizi uygulamasını kullanarak içeriğe kolay erişebilen ve iş akışını otomatikleştirebilen Tshwane TV, artık gelir üretmeye odaklanabiliyor. Ve içerik üretimi arttıkça MatrixStore gerektiği kadar büyütülebiliyor.

En Çok Okunanlar
Dergi