Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sonmar Prolight+Sound Fuarını Ziyaret Etti
Sonmar Prolight+Sound Fuarını Ziyaret Etti
20.04.2019 11:29

Sonmar, 2-5 Nisan tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenlenen ses, ışık, sahne sistemleri ve müzik profesyonellerinin yoğun ilgi gösterdiği Prolight+Sound fuarını ziyaret etti.

Sonmar yetkilileri birçok etkinliğin de düzenlendiği fuarda temsilcisi oldukları markalar Rosco, Osram, Manfrotto - Avenger, City Theatrical ve Cosmolight’ın standlarını ziyaret ettiler ve yeni ürünler hakkında bilgi aldılar. Ayrıca, ülkemizden fuara gelen ve markalarına ilgi gösteren ziyaretçiler ile yakından ilgilenen Sonmar yetkilileri, müşterilerini bilgilendirdiler ve ihtiyaçlarına yerinde çözümler sundular.

Yeni teknolojileri yakından izleme fırsatını değerlendiren Sonmar yetkilileri, kaldıkları süre boyunca fuarın hemen her salonunu ziyaret ettiler, ilgilerini çeken ürünler ve çözümler hakkında bilgi aldılar. 

Sonmar’ın temsilcisi olduğu markalar ve ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 94 49 numaralı telefondan Sonmar’ı arayabilirsiniz.

Kerim Cenani (Sonmar) Uğur Dalyancı (True Medya, DMG by Rosco distribütörü) ve Cristian Arroyo (Rosco EMEA Vice President)

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.