Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > SSL’den İki Yeni Ekonomik Ürün Avsistek ve BL Müzik
SSL’den İki Yeni Ekonomik Ürün Avsistek ve BL Müzik
19.12.2019 12:10

SSL Türkiye distribütörü Avsistek ile BL Müzik, SSL’in müzik prodüksiyona yönelik kutu ürünlerinin dağıtımı için anlaştı.  Müzik prodüksiyona yönelik yeni nesil SSL kutu ürünlerini BL Müzik’ten stok teslim temin etmeniz mümkün. 

BL Müzik Sistemleri
Bağdat Cad. Kardeşler Apt. No:158/D, 34726 Kadıköy İstanbul
Tel: 0216 386 28 98
blmuzik@blmuzik.com 

SSL Fusion 

Fusion, modern hibrid müzik kayıt stüdyoları için tasarlanmış gerçek analog, 2U stereo bir işlemci. Fusion işlemcinin analog devreleri sadece SSL’in sağlayabileceği türden sıcak, incelikli ve ayrıntılı ton karakterleri sunuyor. Efsanevi SSL kanal EQ ve dinamikleri, üstelik çok uygun fiyata tek kasa içinde SSL Fusion’da birleştirilmiş. 

SSL Six

SiX bir SSL SuperAnalogue  tasarımı masa üstü (pad) mikser. Masaüstünde kullanabileceğiniz gibi, sırt çantanızda da kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sinyal çıkışı, kulaklık çıkışı dışındaki her şeyde mikserin ön yüzünden ulaşabilirsiniz. Six SSL’in efsane olmuş geniş dinamik aralığını, ultra düşük mikrofon preamp gürültüsünü, mükemmel monitörlemesini ve ayrıntılı ses sinyalini, tıpkı Fusion işlemcide olduğu gibi çok uygun fiyata sunuyor. 

SSL Six pad mikser ve Fusion ses işlemci demosunu denemek için 0216 576 94 85 numaralı telefondan Avsistek’i arayabilir veya  avsistek@avsistek.com.tr elektronik posta adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.