Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Sachtler flowtech 100 Tripod
Sachtler flowtech 100 Tripod
27.05.2019 18:05

flowtech 100 karbon fiber tripod orta seviye ve yer örümcek seçeneğine ve lastik ayaklara sahip. Sadece tripod olarak satın alınabiliyor ya da flowtech sistemlerinden biri seçilebiliyor. 

Çok yönlü ve hafif tripod flowtech 100 kurulumu kolay ve hızlı bir ürün. Performansı aşırı koşullarda test edilen flowtech 100, kameramanlara çok yönlü çalışma imkanı sunuyor ve iş akışlarını geliştiriyor. İki katlı karbon fiber tripod bacaklarına, hızlı açılan frenlere, orta düzeyli ve yer örümcek seçeneklerine, lastik ayaklara sahip flowtech 100 tripodun yük kapasitesi 30kg.

Hızlı kurulum ve ayar

Tripodun üst kısmında yer alan hızlı açılan frenler sayesinde kameraman tripodu çok hızlı kurup ayarlayabiliyor. Tripodun tüm bacakları aynı anda açılabiliyor, istenen yüksekliğe ve zeminin yüzey yapısına göre hızla ayarlanabiliyor. Eğilmeye veya her bacakta frenleri elle tek tek ayarlamaya gerek kalmıyor. 

Örümcekler

flowtech 100 orta seviye örümceğiyle, zemin örümceğiyle ya da hiç örümceksiz kullanılabiliyor. Her iki sistem için de bu iki opsiyon geçerli. Örümcekler ayrı bir aksesuar olarak da alınabiliyor. Her ikisi de hızlı takılıp çıkarılabiliyor. Yer örümceğindeki ayak kontrolü sayesinde operatör tripodun kapladığı alanı eğilmeden değiştirebiliyor; sadece ayak butonlarından birinin üzerine basılarak örümcek kolları en geniş çapa yayılabiliyor. 

Dolly ve tutma kolu

Pürüzsüz ve kolay çalışma için bütünleşik bir tutma koluna ve ayak frenlerine sahip flowtech 100, katlanır tasarımı sayesinde küçük ve kolay taşınır bir üniteye dönüşüyor. Sadece 4.7 kilogram olmasına rağmen 53 santimetre çapı ve 40 kilograma kadar yükleri destekliyor. 

flowtech 100 tripodun tutma kolu sayesinde kameramanlar flowtech sistemini tek elle güvenle taşıyabiliyor ve üç flowtech aksesuar yuvasından (dock) birisine kolayca takabiliyorlar. Yeni tripod bu özelliğiyle her zamankinden daha da çok yönlü ve portatif. 

Sachtler ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20  numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.