Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wings For Life World Run İzmir Yayını TVU Networks Ekipmanları ile Gerçekleştirildi
Wings For Life World Run İzmir Yayını TVU Networks Ekipmanları ile Gerçekleştirildi
28.05.2019 15:42

Omurilik felci tedavisi araştırmalarına fon sağlama misyonu ile yola çıkan ve dünya genelinde 12 ülkede aynı anda start verilen Wings for Life World Run 5 Mayıs’ta koşuldu. Profesyonel sporcular, yeni başlayanlar ve tekerlekli sandalye kullanıcılarının katılımına açık olan etkinlikte bir bitiş çizgisi yok. Koşucuların çıkışından 30 dakika sonra harekete geçen yakalama aracı yanınızdan geçene kadar yarışta kalmaya çalıştığınız, heyecan verici bir etkinlik.

Etkinliğin İzmir ayağının prodüksiyonunu bu yıl da üstlenen Saran Group markalarından HDProtek, baştan sona yakalama aracı ve takip motosikletlerinden 4,5G ile görüntü aktarımı üzerine kurulu etkinliği başarı ile gerçekleştirdi. Toplamda 7 TVU One, 4 TVU Anywhere ürününün kullanıldığı etkinlik, sinyal seviyesinin zorlayıcı olduğu yoğun kalabalıkta ve rotanın baz istasyonlarından çok uzakta olduğu yerlerinde dahi sorunsuz bir şekilde görüntü aktarımına devam etti.

TVU Networks ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 363 04 04  numaralı telefondan Alen Elektronik’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.