Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > AJA Control Room v15.2 ProRes Entegrasyonunu Sunuyor
AJA Control Room v15.2 ProRes Entegrasyonunu Sunuyor
28.05.2019 16:11

AJA, NAB 2019’da AJA Control Room v15.2 yazılımında ProRes ailesine destek verdiğini açıkladı. AJA Control Room, KONA 5 ile birlikte, AJA’nın PCIe kartı, iş akışını 60p’de 8K/UHD2 kare boyutlarına genişletiyor.

AJA Başkanı Nick Rashby, “Mühendislik ekiplerimiz, müşterilerimizin talep ettiği en gelişmiş iş akışlarını sürekli olarak desteklemek için yıllar içinde Apple ile birlikte çalıştı. AJA Control Room’daki bu yeni Apple ProRes desteği seviyesi ile, profesyonel iş akışlarında en popüler video biçimlerinden birini desteklenen tüm platformlarımıza getirmekten heyecan duyuyoruz. Yüksek kaliteli, yüksek performanslı seçeneklerimizi tüm video profesyonellerine genişleten ve KONA 5 ile birlikte müşterilerimiz güçlü, esnek ve düşük maliyetli 8K yakalama ve oynatma çözümünden faydalanabilir. ” şeklinde bilgi verdi.

AJA Control Room, Apple ProRes desteğini Windows ve Linux ortamına genişleten, benzersiz bir performans kombinasyonu, etkileyici görüntü kalitesi koruma ve yüksek bit derinliği 4:2:2 ve 4:4:4:4 videoları için ProRes’in medya profesyonellerine sağladığı tüm faydalar için düşük depolama oranları sağlayan güçlü bir yakalama ve medya oynatıcı uygulamasıdır.

AJA ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.