Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Dalet Uzaktan Kurgu Çözümü
Dalet Uzaktan Kurgu Çözümü
28.05.2019 16:14

Ölçeklendirilebilen yeni Dalet Remote Editing yapısı sahada veya uzaktaki, bürolarda çalışan kurgu uzmanlarına her yerde bir PAM/MAM gerekmeden eksiksiz özelliklere sahip multimedya kurgu yeteneklerini ve hızını sunuyor.

Haber, spor ve realite TV gibi hızlı tempolu yapım piyasalarındaki medya kuruluşları sık sık işletmeleri için kritik öneme sahip yoğun saha yapım gereksinimleri duyuyorlar. Merkezi yapıdaki içeriğe tam anlamıyla erişim ve sahadan merkeze ve tam tersi yönde hızlı medya alışverişi, başarı için en önemli unsurlar. Dalet Remote Editing yapısı muhabirleri, yapımcıları, kurgu uzmanlarını ve diğer içerik yaratıcılarını merkezi içerik düğümüne güvenle bağlayarak, sahadaki ve uzaktaki kullanıcılara paketler kurgulama, birleştirme, işbirliği yapma ve hızla teslim etme ya da düşük bant genişlikli koşullarda bile yerel olarak tamamlama için yüksek çözünürlüklü medya indirme imkanı veriyor. 

Dalet Remote Editing çözümünün ilk sürümü Dalet OneCut’ı doğrudan destekliyor. Yakında çıkacak güncellemelerle Dalet Xtend uyumlu üçüncü firmaların kurgu uygulamaları da desteklenecek.

Dalet Remote Editing çözümü sayesinde görüntü kurgu uzmanları nerede olurlarsa olsunlar, zayıf ağ bağlantılarıyla bile merkezi tesissin dört duvarı arasında oturan kurgu uzmanları ile aynı güçlü kurgu deneyimini elde edebiliyorlar. Çoğu Dalet müşterisi ana birimde merkezi içerik kaynakları dururken, aynı zamanda uzaktaki büroları, serbest çalışanlar ve sahada çalışanlar yoluyla yerel varlık sahibi de olmak istiyorlar. Bu yeni Dalet Remote Editing çözümü merkezi birimin ötesinde bir MAM veya PAM kurulumu gerekmeden çok sayıda yer arasında içerik paylaşımını iyileştiriyor.

Dalet Dalet Remote Editing çözümü AWS altyapısından ve Dalet akıllı ara bellek teknolojisinden yararlanıp uzak yapımları genellikle sınırlandıran sorunlu güvenlik, gecikme ve diğer engelleri ortadan kaldırarak, sahada görüntü kurgu deneyimini ve iş akışını hem kullanıcılar hem de medya şirketleri için tamamen dönüştürüyor.

Dalet Remote Editing iki önemli sorunu çözüyor. Birincisi, istenen her yerden içerik kurgusu yaparken yüksek kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. İkincisi, uzaktaki kullanıcıların merkezi içeriğe erişimleri için ağ yapılandırmalarını ve altyapı yönetimini kolaylaştırıyor. 

Dalet ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.