Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Soundcraft Konsollar Hindistan’da
Soundcraft Konsollar Hindistan’da
29.05.2019 09:54

Soundcraft by Harman Vi Series dijital miks konsolları, Hindistan’ın profesyonel ses piyasasında kendine önemli bir yer edindi. 

Geniş biçimli dijital miks konsolları Soundcraft Vi Series ailesi, ses mühendislerine 128 giriş ve 32 aux bus üzerinde sezgisel denetim sunuyor. Vi Series konsollar profesyonel turneler, performans sanatları tiyatroları, stadyumlar ve canlı yayınlar gibi geniş çeşitli ses uygulamaları için popüler seçenekler. Vi Series konsolların en özgün özelliklerinden birisi olan Studer Vistonics dokunmatik ekran arayüzü, karmaşık miks işlerini benzersiz basitlikte yönetme imkanı veriyor. Sezgisel iş akışı sunan Vi Series konsollar, dünya kalitesinde miks mühendisleri, turne ekipleri, kiralama firmaları ve müzik festivalleri tarafından zorlu kullanımlara dayanıklı, sağlam bir alüminyum kasada. 

Harman Professional Solutions Hindistan ve Güney Asya Genel Müdürü Prashant Govindan şunları söyledi: “Bütün modellerindeki efsanevi ses kalitesi, sezgisel iş akışı ve geniş özellik seti sayesinde Soundcraft Vi Series dijital konsollar tüm dünyada önde gelen turne ve kiralama firmalarının tercihi haline geldi. İkinci kuşak Vi Series konsolların çıkmasıyla gittikçe daha fazla kullanıcı çeşitli müzik türleri ve mekan tipleri için ana FOH ve monitör konsolu olarak kullanmaya başladı. Vi Series konsolların başarılı olmalarına katkı sağlayan diğer bir etken, Harman2ın bölgedeki müşterilerine ve çözüm ortaklarına verdiği eğitim, destek ve hizmetin kalitesi. Hindistan’ın yükselen piyasasında bu köşe taşını döşeyen ekibin bir parçası olmaktan kişisel olarak heyecan duyuyorum. Kiralama firmaları, profesyonel miks mühendisleri ve destekçiler dahil tüm Harman müşterilerine teşekkür ediyoruz.”

Soundcraft Vi Series konsollar yenilenen kullanıcı dostu kontrolleri ve sezgisel çalışması sayesinde endüstri uzmanlarının demirbaşlarında özel bir yer edindi. Vi Series konsolların dokunmatik ekran kontrolüyle iyi bütünleşmesi, gittikçe daha fazla sayıda ses mühendisinin ve teknisyenin Vi Series konsolları kullanmayı tercih etmelerinin önemli nedenlerinden. 

Soundcraft by Harman ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 312 24 24 numaralı telefondan Ertekin Elektronik’i arayabilirsiniz.

 

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.