Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Imagine Communications Versio Modüler Playout Platformu
Imagine Communications Versio Modüler Playout Platformu
29.05.2019 12:22

Esneklik, çalışma verimliliği ve ölçeklendirilebilirlik ile klasik playout’tan daha düşük bir toplam maliyet sunan Versio, sistem iş akışların tam olarak uyacak yapıda tasarlanan, modüler bir playout ve mikro hizmet tabanlı çözüm. Versio tamamen yazılıma dayalı yapısıyla sanal uygulamalar için uygun bir çözüm. 

Imagine’in teknik uyarlamaya üstün yaklaşımı Zenium destekli bu yeni kuşak medya iş akışı platformu sayesinde kuruluşlar kendi gereksinimlerine tam olarak uyan playout çözümleri yaratabiliyor, kazanç potansiyelini açığa çıkaracak yeni hizmetler başlatabiliyor, piyasa dinamiklerine daha hızlı adapte olabiliyorlar. 

Versio’nun modüler yapısı sayesinde medya şirketleri tesis içi, özel veya halka açık bulut ya da karma dahil olmak üzere çeşitli kurulum modelleri, operasyon modları ve işlevleri arasında seçim yapabiliyorlar. İşletmeler playout yazılımı, giriş-çıkışlar, otomasyon ve grafik işlevlerini seçip, daha sonar gelişmiş ses kanal yönlendirme, çok dilde yazı, UHD ve proxy üretme gibi değer katan opsiyonları gerektikçe adım adım ekleyebiliyorlar. 

Kullanım kolaylığında çıtayı yükselten Versio’nun sezgisel web tabanlı kullanıcı arayüzlü (UI) içerik iş akışlarına ve oynatma listelerine kolay erişim sağlayarak, medya şirketlerine tek ve tanıdık bir kullanıcı arayüzü kullanarak operasyonlarının her unsuru üzerinde dolaşabilme imkanı veriyor.

  • Zenium ile mikro hizmetler tabanlı çözüm
  • Karma IP/SDI içerik yönetim ve playout çözümü
  • Ölçeklendirilebilen modüler çözüm
  • Uygun maliyetlerle yeni kanallar başlatma
  • Ana kazanç akışlarını korurken yeni iş modelleri deneme
  • Geleceğe hazır bileşenler ve esnek tasarım sayesinde uzun vadeli altyapı maliyetlerinde düşme.

Imagine Communications ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 283 54 39 numaralı telefondan Bilgipark’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.