Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Fransız Spor Kanalında Calrec Konsollar
Fransız Spor Kanalında Calrec Konsollar
29.05.2019 12:34

Paris’teki televizyon spor kanalı L’Equipe, yeni 36+8 Summa ile Brio36 konsolların avantajlarından yararlanıyor. İki stüdyosu için ana ve ikincil denetim odalarına kurulan konsollar, bisiklet, kayaklı tüfek (biathlon), otomobil yarışı, judo ve petank şampiyonası gibi spor programları, yorum ve canlı miks için kullanılıyor. 

Projenin tasarım ve kurulumunu yürüten sistem bütünleştirici Euromedia, modüler ve kolayca genişletilebilen bir modüler çözüm istedi. L’Equipe sürekli geliştiği için bu önemliydi. Konsollar mükemmel bir fiyat/performans oranına sahipler ve karmaşık ve sürekli yapılandırma gerektirmiyorlar. Farklı arabirimler kolayca eklenebiliyor.

Her iki denetim odası, yorumcu kabinleri, interkom sistemi ve konsollar, bir Dante ağı yoluyla bağlı. İki konsol modüler bir kasayla bir Calrec Hydra 2 ağıyla da ayrıca bağlı. Summa’da biri Brio için iki Dante kartı var, ve Hydra 2 bağlantı başına 512 adede kadar kanalla konsol kaynaklarının paylaşılmasına imkan veriyor.

L’Equipe Teknik Müdürü Patrick Vautier şunları söyledi: “Summa ile Brio36 kombinasyonu mükemmel çalışıyor, çünkü L’Equipe ekibi arasında çok popüler olan aynı yazılımı kullanıyorlar. Operatörler sık sık denetim odalarında çalışmaya çağrıldıkları için bu gerekiyor. Özeliklere dokunmatik bir ekranla kolayca erişilebilen konsolların kullanımı sezgisel ve sade.”

L’Equipe televizyon spor kanalı, önde gelen Fransız spor haber medya şirketi L’Equipe 24/24’ün bir parçası. Bu bütünleşmeyi gerçekleştiren sistem bütünleştirici Euromedia, Fransa’da önemli bir yayın hizmet ve tesis sağlayıcı. Calrec’in Fransa bayii Audiopole de eğitim desteği verdi. 

Calrec ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 212 80 75  numaralı telefondan A+SF’yi arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.