Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Super RTL Çocuk Programlarında 3SS Ürünleri Kullanılıyor
Super RTL Çocuk Programlarında 3SS Ürünleri Kullanılıyor
15.06.2019 15:28

Almanya’da çocuklara yönelik yayınlar yapan Super RTL, 2-13 yaş arası çocuklar için Kividoo adlı SVOD hizmetini yeniden başlatmak için, set üstü alıcılar (STB) ve çoklu ekran dijital eğlenceye yönelik yazılım çözümleri üreten 3 Screen Solutions (3SS) firmasını tercih etti.

Değerlendirmelerin yapıldığı seçim sürecinin ardından Android mobil ve tabletler, iPhone ve iPad, Amazon Fire TV, Amazon Fire tabletler, Apple TV, Smart TV ve web üzerinde izleme için özel kullanıcı arayüzlerle uygulamalar tasarlanması ve kurulması işi 3SS firmasına verildi.

Yeniden açılan Kividoo uygulamalarını destekleyen 3SS’in ödülü 3READY Multiscreen tabanlı hedefe yönelik ön uç ve kullanıcı arayüzü 3READY Kids, geliştirilmiş ebeveyn denetimi için fazladan çocuklara yönelik özelikler katıyor. Super RTL’in 3READY Control Center kurarak kazandığı güçlü müşteri deneyimi yönetim aracı, tamamı tek yerden olmak üzere içerik sunumu, özellikler ve tüm uygulamaların logolanması üzerinde gerçek zamanlı denetim sağlıyor. Bu sayede Super RTL abonelerden gelen geri bildirimlere göre ürünlerinin A/B testlerini verimli bir şekilde yapabiliyor, uyarlayabiliyor ve geliştirebiliyor.

Kividoo hayranı çocukların ebeveynleri her çocuk için ayrı resimli çok sayıda kişiye özel profil oluşturabiliyorlar. Cinsiyet veya yaşa göre her profil için erişilebilecek içerikler kişisel olarak düzenlenebiliyor ve kara listeler, beyaz listelerle uygun yaş aralığını, günlük kullanım sınırlarını tanımlayan kuralar oluşturulabiliyor.

Tüm görüntü içerikleri ve sesli kitaplar için Download 2 Go offline modu, hareket halinde veya her yerde izleme ve dinlemeye imkan veriyor.

3S firmasının yönettiği çok satıcılı bir bütünleştirme ekibi, 3READY’nin aracı katmanını, CRM ve ödeme platformu dahil Kividoo’nun arka uç ve içerik yönetim sistemlerine bağladı. Pratik deneyime dayalı yazılım geliştirme yöntemi SAFe (Scaled Agile Framework) gibi dinamik geliştirme teknikleriyle proje optimize edildi.

 

En Çok Okunanlar
Dergi