Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Podcast Firması Stitcher Neumann KH Monitörler Kullanıyor
Podcast Firması Stitcher Neumann KH Monitörler Kullanıyor
16.06.2019 12:51

 Podcast yayınları dünya çapında giderek artan sayıda dinleyicinin tercih ettiği içerik ortamı haline geliyor; sadece ABD’de 73 milyon dinleyiciye sahip. Buna paralel olarak üst düzey tesisler stüdyolarına en iyi monitör çözümleri kuruyorlar. Podcast içerik yaratma, dağıtma ve reklam alanında uzman Stitcher, New York’taki WSDG tarafından tasarlanan yeni stüdyo tesisinde Neumann KH serisi monitörler kullanıyor.

Stitcher Neumann KH 120 iki yönlü stüdyo monitörlerini stüdyosuna ve kurgu sistemlerine yerleştirdi. Bir stüdyoda ayrıca bir çift Neumann KH 310 üç yönlü monitör de var. 

Stüdyo içi Stitcher ekibi için tipik bir yapım sürecinde bir sunucunun sesi ya da söyleşi kaydı olabiliyor. Bu durumda ekip gerektiğinde klip, ses tasarımı ve müzik gibi diğer içerikleri de ekliyorlar. Miks sürecine gelindiğinde mühendisler EQ, sıkıştırma ve gürültü azaltımının daha iyi noktalarına giderek tüm parçalar arasında tatmin edici denge elde ediyorlar. 

Bir çift Neumann KH 310 üç yönlü monitör büyük stüdyolardan birinde KH 120’leri mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Stitcher müzik gruplarını burada kaydetmek istediği için, 310’ların yüksek gücü ideal oldu. 

Neumann ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 293 37 50 numaralı telefondan Metan’ı arayabilirsiniz.

Yorum Yap
Yorumunuz :
Kalan: 250  
Adınız :
E-Posta Adresiniz :
Yorumlar
Şu an yorum bulunmamaktadır.