Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Vislink HCAM-ULRX Kamera Sistemiyle Hızlı Kablosuz Görüntü İletimi
Vislink HCAM-ULRX Kamera Sistemiyle Hızlı Kablosuz Görüntü İletimi
16.06.2019 12:59

Vislink Technologies’in yeni düşük gecikmeli HCAM 4K UHD verici ve UltraReceiver (ULRX-LD) kablosuz kamera çözümü spor yayınları ve önemli eğlence etkinlik yayın uygulamaları için tek kasada uçtan uca yetenekler sunuyor. Birlikte kullanıldığında Vislink’in ödülü HCAM-ULRX çözümü 4K içeriklerle çalışırken bir kareden az gecikme sağlayarak, en düşük gecikmeli, en yüksek kaliteli sistemi oluşturuyor.

Vislink Technologies Başkanı ve Operasyon Müdürü John Payne şunları söyledi: “4K çözünürlükte uçtan uca tek kare gecikme sunan ilk firma olarak müşterilerimize izleyicileri için daha saran ve yüksek etki bırakan canlı programlar yaratma imkanı sunuyoruz. Etkinlik yapımcıları için UHD ve HDR programlardaki artış ile birlikte Vislink’in tek karelik gecikmeli kablosuz kamera çözümü, daha fazla yaratıcı özgürlük sunuyor. Tüm yayın boyunca süreklilik için kablolu ve kablosuz UHD çözünürlükte kameralar arasında kesintisiz kesme yapılabiliyor.

Vislink’in ödüllü HCAM vericisi bugün piyasadaki en geniş kullanıma sahip HEVC 4K UHD kablosuz verici. Kullanıcı tarafından değiştirilebilen RF modülleri ve HDR’ye hazır olması gibi bir dizi yazılım yetenekleri sunuyor. Çift SFP modülü, dörtlü 3/6/12G HD-SDI, HDMI ve SMPTE 2022-6 IP arabirimlerini destekliyor. Çok esnek yapılandırılabilen montaj seçenekleri ve sezgisel görüntü arayüzleriyle ünite yayın, ENG ve diğer profesyonel düzeyde kameralara takılabiliyor. Özel amaçlı bir Android ve iOS uygulaması yoluyla Wi-Fi ve Bluetooth denetimi yapılabiliyor. Ayrıca Vislink FocalPoint uyumlu bütünleşik kamera denetimi ve bütünleşik güç bellemeli doğrudan kenetlenen V-Lock ve Anton/Bauer pil plakaları da var. Vislink HCAM dinamik frekanslı RF modüllerinin eklenmesine imkan vererek, farklı frekans bantlarında kolay kurulum sağlıyor.

ULRX, bant genişliğini çok verimli kullanan bir görüntü taşıma sisteminin bir parçası olarak güvenilir HEVC sinyal alım gereksinimini resim kalitesinden ödün vermeden karşılıyor. Çok yönlü alıcıda maksimum oran kombinasyonlu dört adet UHF girişi, DVB-T ve patentli LMS-T demodülasyonu, ASI ve IP yetenekleri var. Kablosuz kameralarla spor ve etkinlik yayınları için ideal ULRX, 1RU yükseklik, yarım aygıt rafı genişlikte kasalı bir alıcı.