Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Wohler RM-2350W-3G Üçlü 5.0 inç LCD Monitör
Wohler RM-2350W-3G Üçlü 5.0 inç LCD Monitör
16.06.2019 15:55

RM Serisi mobil araçlar, haberler ve iletim kontrol odaları, prodüksiyon/post prodüksiyon ve video gözetleme uygulamaları için ideal, ince, raf içi video monitörlerinden oluşan tam donanımlı bir ürün serisi. Bu eğilebilen monitörler, monitör içi seviye ölçerler, seçilebilir video dalga formu/vektörskop/histogram, güvenli alan ve görünüş oranı işaretçileri, IMD etiketleme, tally ve dahili renk çubuklarının yanı sıra, yakınlaştırma kontrolü ve odaklama yardımı gibi çeşitli resim kontrolleri ve yardımcı video özellikleri ile standart olarak geliyor. 

3G-SDI, HDMI ve analog giriş kaynaklarından gelen tüm standart kare hızları ve çözünürlükler destekleniyor ve her girişte bir döngülü çıkış var. Ekran üzerindeki çubuk grafik tarzı seviye göstergeleri kullanılarak görsel izleme için 16 adede kadar ses kanalı seçilebiliyor. Ünitenin arkasındaki monitör hoparlörleri sayesinde seçilen ekran sesi duyularak takip edilebilirken, 3.5mm kulaklık soketi opsiyonel özel ses takibi sağlıyor.

Yüksek çözünürlüklü LCD ekranların her biri bir dizi en/boy görünüm oranında yüksek tanımlı ve standart tanımlı görüntü sunuyor. Ekran üzerindeki bir menü kullanılarak değişkenler seçiliyor ve ayarlanıyor.

Wohler ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.