Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Zaxcom ZMT3-X Verici ile Uzun Çalışma Süreleri
Zaxcom ZMT3-X Verici ile Uzun Çalışma Süreleri
17.06.2019 12:12

Zaxcom’un en sağlam ve en uzun süre çalışan vericisi ZMT3-X, tek bir pille 12 saate kadar çalışma süresi ve 48 saate kadar bekleme süresi sunuyor. 

Zaxcom Digital Recording Wireless’i bilenler için ZMT3-X aynı anda iletim ve zaman koduyla dahili kayıt, şifreli ses, ZHD modülasyonu, ZaxNet uzaktan kumanda ve NeverClip gibi benzer özeliklerle donatıldı.

ZMT3-X iki mikrodot giriş bağlantısı sayesinde stereo modda iki yaka mikrofonunu ya da mono modda tek bir kaynağı destekliyor. Zaxcom’un patentli dahili kayıt yeteneğiyle ses iletilirken veya iletilmezken aynı anda bir microSD karta kaydedilebiliyor. 

İletim güvenliği her zamankinden daha önemli. Üçüncü bir tarafın sesi alması yapımları istenmeyen durumlara sokabiliyor. Bu nedenle Zaxcom sesi gizli tutabilmek için bir şifreleme sistemi kullanıyor. 

Zaman kodunun kablosuz olarak geçtiği uzun mesafeli uzaktan kumanda sistemi ZaxNet, verici sunucudan alınmadan kullanıcılara frekans, giriş kazancı ve güç çıkışını değiştirme imkanı veriyor. Zaman kodu okuyucu ve üretici, 1.54 ppm saat hassasiyetine sahip. 

ZHD modülasyonunun aktif edilmesiyle kullanıcılar tek bir MHz bant genişliğinde kablosuz frekansların sayısı 9 kanala çıkarabiliyorlar. Bu işlev fazla kalabalık yerlerde ve daha az kablosuz spektrum olan yerlerde ideal.

Sert naylon polimer ve lastik malzemelerden üretilen ünite, tek ve şarj edilebilen bir Motorola BT100 pille çalışıyor. OLED ekranlı cihazın çıkış gücü 25, 50 veya 75 mW olarak seçilebiliyor. 125 gram ağırlığa ve 66 x 46 x 23 mm boyutlara sahip.

Zaxcom ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 259 79 71 numaralı telefondan Radikal Elektronik’i arayabilirsiniz.