Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Videohouse Arşiv ve Medya Yönetimi İçin VSN’yi Seçti
Videohouse Arşiv ve Medya Yönetimi İçin VSN’yi Seçti
18.06.2019 11:52

Yayın ve medya endüstrisi yazılım firması VSN, Videohouse’ın küresel medya varlık yönetim ve yapım sistemini güçlendirmeye yardımcı olmak ve sonuçta medya içeriğinin değerini yükseltmek amacıyla medya ve işletme süreci yönetimi için VSNExplorer platformunu seçtiğini duyurdu. Belçika’daki Videohouse geniş kapsamlı medya ve yayın çözümleriyle tüm dünyadaki müşterilerine yaratıcı ve teknik hizmetler sunuyor. 

Videohouse müşterilerinin medya içeriklerini güvenli ve geleceğe dönük arşivleyip yönetmenin yanı sıra kolay, verimli ve güvenilir erişim sağlayacak bir medya varlık yönetim platformu arıyordu. Yerinde demolar da içeren teklif isteği aşamasında VSN Videohouse tesisinde VSNExplorer platformunun ihtiyaçlarına ne kadar uygun olduğunu gösterdi.

Videohouse için önemli bir gereksinim, çok sayıda yetenekli kullanıcının kolayca erişip yararlanabileceği tek bir arayüz sağlamaktı. Bu sistemin aynı anda çok sayıda erişim ve gelecekte daha fazla işlev sağlaması için başka sistemlerle karşılıklı çalışma uyumlu olması gerekiyordu. Çok sayıda müşteriye hizmet verip önemli maliyet tasarruflarını garantilemesi için de çok kullanıcılı olması şarttı.

VSNExplorer tamamen web tabanlı ve çok kullanıcılı bellek ve donanım yetenekleri sunarak, Videohouse’ın gereksinimlerine en uygun yayına yönelik çözüm olduğunu kanıtladı.

VSN ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 343 13 68 numaralı telefondan Baran Bilişim’i arayabilirsiniz.