Reklamı Kapat
Anasayfa > Haberler > Anton Bauer Titon Pillerin Gücü
Anton Bauer Titon Pillerin Gücü
18.06.2019 12:26

Görüntü Yönetmeni Danny Alaniz üst düzey yapımlarda çalışmış olsa da, otomobillere özel bir merakı var. Alaniz kısa süre önce Los Angeles kentine arabayla iki saat uzaklıktaki Murrieta’da yer alan Sheepey yarış tesisinde reklam filmi çekti. Cihaz mağazalarına ve kiralama şirketlerine rahat erişimi olmayan bölgeye Alaniz’in tam olarak doğru donanımı götürmesi ve mükemmel çalıştırması gerekiyordu. Işıklandırma ve diğer aygıtları için enerji de kısıtlıydı.

Ekibin yükünü hem hafif hem de mümkün olduğunca çok yönlü tutan Alaniz, iki Gemini 2x1 LED yumuşak ışık paneli; bir Teradek Bolt 500 kablosuz görüntü sistemi; bir ARRI ALEXA Mini kamera paketi; bir OConnor 2065 hidrolik kamera kafası; bir SmallHD 17 inç monitör; bir SmallHD 502 kamera üzeri monitör; hem Gold Mount hem de V-Mount Titon serisi piller kulandı. 

Titon piller sayesinde Alaniz ve ekibi Gemini’ler dahil tüm aygıtlarını şebeke gerilimi değil pil enerjisiyle çalıştırdılar. P-TAP ve yüksek hızlı Smart USB portları yapım ekibinin akıllı telefonları ve diğer aygıtları için kolay şarj sağladılar. Titon pillerin gerçek zamanlı ekranı Alaniz’e dakikasına kadar tam doğru enerji verilerini göstererek, LED göstergeli pillerdeki tahmine dayalı çalışmayı ortadan kaldırdı. 

Alaniz’in proje için çektiği Lamborghini otomobiller Sheepy mağazasında modifiye, kalibre ve optimize edildiler. Çekim sırasında Alaniz ve ekibi pilleri hızla ve kolayca değiştirebildiler. SmallHD monitör mağaza çekimleri için Alaniz’in hemen önündeki bir sehpada durdu; otomobilden otomobile çekimler için yola da çıktı. Özel tasarım Lamborghini otomobiller kendisini takip eder durumda, bir SUV (Sport Utility Vehicle) aracının arkasından çekim yaptı. 

Mağazanın içerisinde Gemini’ler bir aydınlatma panosuna yerleştirildi, Alaniz ve bir ışık operatörü sabit olarak sodyum buharı tipi bir renk sıcaklığı elde ettiler. Operatör ara sıra flaş efekti de ekledi.

Anton Bauer ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi için 0212 358 45 20  numaralı telefondan Linka’yı arayabilirsiniz.